Medikai poilsiui skirta parama galės pasinaudoti iki gruodžio vidurio

Medikų poilsiui skirta programa „Atostogos medikams“ pratęsta iki gruodžio 15 dienos, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Pasak ministerijos, iniciatyva, kai medikai gali pasinaudoti 200 eurų krepšeliu apgyvendinimo, turizmo ir sveikatinimo paslaugoms, pratęsta dėl šiuo metu taikomų karantino ribojimų ir medikų užimtumo.

„Atsižvelgdami į tai bei suprasdami, kad dalies turizmo paslaugų teikimas yra apribotas, nusprendėme pratęsti šios priemonės terminą iki gruodžio vidurio. Šis sprendimas naudingas tiek medikams, kurie dar nespėjo rezervuoti turizmo paslaugų, tiek COVID-19 pandemijos paveiktam Lietuvos turizmo sektoriui“, – pranešime teigia ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Projekte „Atostogos medikams“ dalyvauja 867 turizmo paslaugų teikėjai, iš jų 117 kelionių organizatorių, 85 kelionių pardavimo agentai ir 665 apgyvendinimo įstaigos.

Pasak ministerijos, šia priemone pasinaudojo jau beveik 33 tūkst. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, o paslaugas rezervavo dar beveik 28 tūkst. licencijuotų medikų ir 13,9 tūkst. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, gavusių turizmo paslaugų kuponus.

Karantino metu negalint veikti sanatorijoms, SPA paslaugas teikiančioms įstaigoms, medikai kviečiami poilsiui kaimo turizmo sodybose, viešbučiuose, išbandyti degustacines vakarienes, ekskursijas. 

Ministerijos duomenimis, turizmo paslaugų teikėjams už medikų aptarnavimą išmokėta 6,5 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų