„Maxima“ perspėja klientus: keičiasi net 36 parduotuvių darbo laikas

Nuo spalio 1 dienos keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas. Iš viso keisis 36 parduotuvių darbo valandos.

3

Tradiciškai vasaros sezono metu dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas buvo prailgintas pirkėjų patogumui. Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės, dienoms trumpėjant, mažėja ir pirkėjų srautai vėlyvais vakarais.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Keičiasi „Maxima“ darbo laikas

„Planuodami parduotuvių darbo laiką atsižvelgėme ir į dabartinę situaciją, kai tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai turi laikytis griežtesnių taisyklių bei saugumo reikalavimų. Taip pat vertinome ir analizavome klientų srautų pasiskirstymą, kad visi galėtų patogiai planuoti savo apsipirkimus“, – pažymi E. Dapkienė.

Iš beveik pustrečio šimto visoje Lietuvoje veikiančių „Maximos“ parduotuvių, nuo spalio 1 d. keičiamas 36-ių darbo laikas.

Nauju grafiku dirbs dvi „Maxima XXX“ formato parduotuvės, esančios Vilniuje ir Klaipėdoje, bei 28-ios „Maxima XX“ formatų parduotuvės visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Druskininkuose, Gargžduose, Ignalinoje, Jonavoje, Joniškyje, Jurbarke, Kėdainiuose, Mažeikiuose, Molėtuose, Palangoje, Plungėje, Radviliškyje, Raseiniuose, Rokiškyje, Tauragėje, Ukmergėje. Kitu laiku dirbs ir šešios „Maxima X“ parduotuvės Ignalinoje, Palangoje, Ukmergėje, Vilniuje bei Zarasuose.


Rašyti komentarą...
K
Kroksul
2020-09-22 12:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
like ju piso ozy
Atsakyti
0

V
Vytautas
2020-09-23 13:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brokas! Paveiksliukai smarkiai apkarpyti. Nesimato Ukmergės parduotuvių!
Atsakyti
0

H
Henrikas
2020-09-23 19:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam iš viso reikėjo ilginti darbo laiką juk šalyje epidemija, prekybcentriam reikia dirbti kaip gydytojai dirba, tik kelias valandas per dieną ir ne visomis savaitės dienomis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų