Marijampolės rajono Puskelnių kaime Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai aptiko didžiulį kontrabandinių cigarečių sandėlį. Jis buvo įrengtas tarptautiniais gabenimais užsiimančios įmonės teritorijoje. Sulaikyti du ten besidarbavę vyriškiai, aptikta maždaug pustrečio milijono litų vertės nelegalių rūkalų.

Dauguma aptiktų cigarečių, tarp jų "Viceroy Red" ir "Imperial Classic", buvo su rusiškomis banderolėmis. Išankstiniais duomenimis, vilkiku į Lietuvą buvo nelegaliai įvežta apie 700 dėžių (350 tūkst. pakelių) kontrabandinių rūkalų. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais gali siekti iki 2 mln. 500 tūkst. litų.

Pareigūnus nustebino rusiškame vilkike rasti krovinio dokumentai - sprendžiant iš jų, iš Baltarusijos Respublikos įvažiavęs "Iveco" turėjo mineralinės vatos krovinį vežti į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį per Panemunės kelio postą.

Tačiau vilkikas "pasiklydo" ir atsidūrė Užnemunėje. Pareigūnų manymu, vilkikas čia atsidūrė toli gražu neatsitiktinai - šioje vietoje labai patogu atsikratyti nelegalaus krovinio - cigaretės iš Puskelnių kaimo, matyt, būtų gabenamos toliau į Vakarų Europą, juolab kad "Imperial Classic" yra ypač populiarios Lenkijoje.

Abu sandėlyje buvę asmenys sulaikyti dviem paroms. MKT Marijampolės skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
2010-03-02 11:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažkas šūviais spręs verslo reikalus
Atsakyti
0

k
kazia
2010-03-02 11:49:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
bliemba, ma tų cigarečių visam gyvienimui būt užtiekę
Atsakyti
0

a
agne
2010-03-02 13:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
ale kietai čia vien cigarečių kontrabandininkus gaudo šią savaitę, ko vėliau sulauksim
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų