Loreta Graužinienė apie Sauliaus Skvernelio pasitraukimą: reikia gerbti politinę tradiciją

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė teigia, kad Sauliaus Skvernelio atvejis, kai jam tenka trauktis iš vidaus reikalų ministro posto pasikeitus politinėms aplinkybėms, yra ne pirmas nepriklausomos Lietuvos politikoje, ir ragina gerbti susiformavusias politines tradicijas.

Seimo vadovė interviu Žinių radijui trečiadienį sakė, jog postų ir įtakų valdančiosiose koalicijose pasiskirstymo, ministrų delegavimo principai galioja daugelyje šalių, taip pat - ir Lietuvoje.

„Politinėje sistemoje, ne tik Lietuvoje taip yra, ir reikia tiesiog gerbti tą politinę tradiciją, kuri yra susiformavusi nuo pat pradžių. Tai ne pirmas atvejis per 25 metus ir, manau, kad reikia ir toliau tas tradicijas išlaikyti“, - kalbėjo L.Graužinienė.

„Juk negali tas pats žaidėjas žaisti dvejose komandose, jei mes palyginsime sportą“, - pridūrė Seimo vadovė.

Jos teigimu, tai, kad valdančiajai partijai „Tvarka ir teisingumas“ pareikšti įtarimai kaip juridiniam asmeniui teisėsaugos tyrime dėl prekybos poveikiu, negali tapti pretekstu taikyti šiai partijai sankcijas ar ją ignoruoti.

REKLAMA

„Tikiu, kad ir „Tvarka ir teisingumas“ ras kandidatą, kuris nėra tame procese ir kuris nesusijęs su galimais ikiteisminiais tyrimais“, - teigė L.Graužinienė.

„Tvarkiečiai“ paragino Vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį trauktis iš posto po to, kai šis praėjusią savaitę paskelbė Seimo rinkimuose dalyvausiąs su neparlamentine Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. S.Skvernelį į Vyriausybę buvo delegavusi „Tvarka ir teisingumas“.

S.Skvernelis antradienį pareiškė esąs šalinamas iš posto, o premjeras Algirdas Butkevičius nurodė, jog S.Skvernelis pasitrauks iš pareigų tik tuomet, kai „tvarkiečiai“ pasiūlys keliamus reikalavimus atitinkantį naują kandidatą į Vidaus reikalų ministerijos vadovus.


Rašyti komentarą...
S
Siaubą
2016-03-30 11:03:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kelia ta partinė priklausomybė,reiškia ministras yra prievartaujamas dirbti partjos interesams ,bet ne Lietuvai.Tai jau nusikaltimas.
Atsakyti
-1

j
jes
2016-03-30 11:22:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
va va skverneli koks tu svarbus ,pamatei,kad si partija meslo kruva ir nedrisk is jos trauktis--murdykis iki galo ,nebuvai tu kaip vilija mikliai i socdemus ir se tau dovanele -ministres postas,kuri taip svariai isslave biudzeta,o kas galetu pasneigti,kad toks ir buvo tikslas
Atsakyti
0

J
Je
2016-03-30 10:04:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimo pirmininkės Graužinienės nuomonė šioj vietoj tokia pati kaip vieno LR rinkėjo. Tautos išrinktieji kalbant bet kokia tema privalo žinot savo rinkėjų daugumos nuomonę. Ar tokia pozicija, tradicija išreiškia Tautos daugumos valią?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų