Linkevičius: Navalnas gali pažadinti Rusijos visuomenę

Į Rusiją skambiai sugrįžęs Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas areštuotas trisdešimčiai parų. Vakaruose prabilta apie naujas sankcijas Rusijai.

Ko gali gimtinėje pasiekti A. Navalnas ir ko gali sankcijomis pasiekti Vakarai, kalbėjome su buvusiu užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

Sveiki. Kremliaus kritiko A. Navalno sugrįžimas į Rusiją aiškinamas tuo, kad nemaža Rusijos visuomenės dalis jį palaiko. Sakykite, jūsų manymu, ar tikrai taip yra? Ar jis gali pažadinti Rusijos visuomenę, padaryti didesnę įtaką artėjantiems Dūmos rinkimams? 

Taip, kas ir gali pažadinti, tai tokie kaip A. Navalnas. Iš tikrųjų jį galima mėgti, nemėgti. Kiek realiai, sunku pasakyti, bet tai, kad jis tikrai įsiūbavo visa tai, yra akivaizdu. Kad jo prisibijoma, tai irgi labai matosi. 

Labai komiška, kad net jo vardo nemini tiek prezidentas, tiek kiti pareigūnai, lyg ir norėdami nureikšminti ar kažkaip pademostruoti, kad jiems tai yra nesvarbu, kas dar labiau atkreipia dėmesį, kiek jiems tai svarbu.

Na ir pagaliau tie konvulsiški ėjimai keisti, panašūs į absurdo teatrą, pradedant tuo sugrįžimo visu teatru, kuris čia vyko, nukreipiant net lėktuvus į kitus oro uostus, arba tas siurealistinis teismo procesas labai keistas, dabar vėl grasinama, kad trečiadienį bus papildomas kaltinimas dėl karo veterano šmeižimo, kurį jis apkaltino po to, kai veteranas palaikė konstitucijos pataisas, leidžiančias išlikti V. Putinui valdžioje dar ne vieną dešimtmetį. 

Pone L. Linkevčiau, A. Navalnas kviečia žmones eiti į gatves. Jūsų manymu, ar jie iš tiesų išeis?

Tai, beje, ir bus toks rodiklis, kiek tai yra svarbu, nes kad ten konkuliuoja pilietinė visuomenė, tai niekam ne paslaptis ir tas vyksta ne tik Peterburge, bet ir Maskvoje, Tolimuosiuose Rytuose, priežastys yra įvairios, bet nepastenkinimas valdžia yra didžiulis, priežastys irgi yra įvarios – ir socialinės, ne tik poltiinės. 

Visą pokalbį su buvusiu užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi kviečiame žiūrėti vaizdo siužete.

 


Rašyti komentarą...
R
Rokas
2021-01-20 08:44:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip jus visus dapi...te!Lojat kaip sunys lenciuginiai!Prieitu tas Yvanas arciau-sulystumete visi i budas ir sedetumete ausis suglaude,apsiseileje!Ziurekite i savo tvarta ir cia mesla issikuopkite veltedziai! Tauta dusta zlugdoma jusu paciu kuriamomis erezijomis,kirsinimais,,neukiskumu ir t.t.Gana i kitus ziureti-gumanistai jus prakeikti!Savais pasirupinkite....!
Atsakyti
-5

2021-01-20 02:07:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
paršas vel išlindo
Atsakyti
-3

V
Vat
2021-01-19 22:48:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar lokys bijo šuns ,ar nemėgsta jo lojimo?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų