Konservatorių lyderis, parlamentaras Andrius Kubilius teigia nesibaiminantis Artūro Valinsko kuriamos partijos ir netgi siūlo burti „čempionų“ ar „sėdėjusiųjų“ partijas.

„Nežinau, kodėl visi taip susirūpinę ir rimtai svarsto A.Valinsko „šoumenų“ Prisikėlimo partijos atsiradimą. Jeigu nori - tegul kuria. Nematau nieko bloga. A.Valinskas, kaip baigęs teisės mokslus, galės būti teisingumo ministru, Jogaila Morkūnas - užsienio reikalų ministru. Vardas suteikia galimybes įtvirtinti strateginės partnerystės su Lenkija reikalus, o tuo pačiu ir Jogailos vardas lietuvių sąmonėje būtų išvaduotas nuo prasto istorinio turinio“, - pirmadienį spaudos konferencijoje kalbėjo A.Kubilius.

Pažymėjęs, kad partijų, kurias vienija ne kokios nors idėjos, o vien tik žymūs vardai, galėtų būti ir daugiau, A.Kubilius ragino žymesnius sportininkus pagalvoti, ar nebūtų verta kurti „čempionų“ partijos.

„Įsivaizduokime, po sėkmingos Pekino olimpiados, „čempionų“ partijos kandidatų į Seimą sąrašas, kuriame yra visa krepšinio komanda, Virgilijus Alekna, Daina Gudzinevičiūtė, penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis ir sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas. O dar gal ir dviratininkės. Kas galėtų už juos nebalsuoti?“, - ironizavo A.Kubilius.

Jis taip pat užsiminė, kad galėtų būti sukurta „Sėdėjusių ir sėdinčių“ partija, kurios priešaky būtų Henrikas Daktaras su Gintaras Petriku, o iš paskos „rikiuotųsi ir dabartinės Vilniaus valdžios ir Trakų savivaldybių bei Kauno apskrities herojai“.

H.Daktaras anksčiau buvo vadinamas Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu, o G.Petrikas yra teismas už milijonus litų, surinktų iš Lietuvos gyventojų, iššvaistymą.

REKLAMA

Toliau ironizuodamas parlamentaras teigė „rimtai svarstantis“ apie „fizikų“ partijos įkūrimą.


Rašyti komentarą...
k
kubiliui- teroristui.
2008-04-28 14:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu kokios pacio Kubiliaus zinios apie fizika:-))) juk dirbo univere, o daktaro disertacijos tai neapsigyne.
Atsakyti
0

A
Ale,bet
2008-04-28 14:58:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir čia Latvių g.atstovai atlenda!
Atsakyti
0

;
;mc
2008-04-28 16:11:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas kubilas kaip visad nusisneka, realiai nieko nesugeba nuveikt Tevynes labui!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų