REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje trečiadienį mirė prieglobsčio negavusi migrantė iš Afrikos.

Lietuvoje trečiadienį mirė prieglobsčio negavusi migrantė iš Afrikos.

REKLAMA

Žinią apie 1997 m. gimimo migrantės mirtį naujienų portalui tv3.lt patvirtino Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovė Luka Lesauskaitė.

Anot jos, dar praėjusią savaitę mergina skundėsi pablogėjusia sveikata, jai buvo suteikta greitoji medicinos pagalba. Patikros metu paaiškėjo, kad migrantė nėščia. Ar tai mirties priežastis – nėra neaišku.

L. Lesauskaitės teigimu, merginai šią savaitę buvo ištikusi koma, ji mirė trečiadienį Vilniuje.

Apie tai pranešė ir savanorių organizacija „Sienos grupė“.

„Čia gyvenusi pusantrų metų. Nebėgusi iš Lietuvos, nors prieglobstis jai ir nebuvo suteiktas. Tikėjusi, jog čia įsitvirtins. Dar vakar ieškojome jai kambario nuomai bei lengvesnio darbo, nes minėjo, jog netikėtai pašlijo sveikata.

Dalinamės „Sienos Grupės“ savanorės pasakojimu:

„Nuvykusi aplankyti sekmadienį, radau ją lovoje, šalia buvo dubuo. Ji sakė, jog vemia, o kai atsistoja, jai svaigsta galva. Neatrodė taip blogai, jog reikėtų kviesti greitąją pagalbą. Mergina davė savo darbdavio kontaktą ir paprašė jam paskambinti, nes bijojo prarasti darbą.

REKLAMA
REKLAMA

Kasdien susirašinėjome. Pirmadienį ji buvo pas medikus. Vakar parašė, jog šiandien dar kartą vyks pas gydytojus, taksi, drauge su „Red Cross mama“, 7 val. ryte.

REKLAMA

Šiandien vakarop sulaukiau skambučio iš jos draugės, kuris mane sukrėtė. Sužinojau, kad važiuodama mašina į ligoninę mergina norėjo vemti, dar sugebėjo nueiti iki gydytojo kabineto, kur apalpo. Jai iškvietė greitąją ir išvežė į Santariškes. Sakė, jog pakilęs cukraus kiekis kraujyje...

Pamenu jos nuostabiai ilgas kasytes: geltonas ir juodas. Supynė kambario draugė – truko ilgas valandas. Nusišypsojusi tarė, jog verta, nes visą mėnesį bus graži. Gražios akys ir balti lyg sniegas dantys tamsaus gymio veide atrodė ypatingai. Negalėjau atitraukti akių nuo šios gražios jaunos moters. Atsisveikindama paglosčiau jos šiurkščius susiraičiusius plaukučius ant kaktos ir ištariau: viskas bus gerai.

Gerai nebuvo. Ir niekada jau nebebus.

Aš uždraudžiu sau sakyti šitą sakinį migrantui, pabėgėliui Lietuvoje.

Beje, ji buvo krikščionė ir meldėsi, kad situacija susitvarkytų“, – rašoma įraše.

Papildysime.

Ojei ši negriukė būtų gavusi prieglobstį.....Ji nebūtų numirusi ????? Kam tokia antraštė ????
Nu cia ne zmones kalti o vyriausybe.pas mus ir su prieglogsciu mirsta ir jaunu ir pagyvenusiu.nieko naujo.pigus straipsnis.uztat ukrainiecius visus gydo kai mes patys del talonu pas gydytojus eilej po tris menesius laukiame.
ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ
ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ
tegul jie daugintis nustoja pagaliau, o tai nebesutelpa pas save ir valkiojasi po visą pasaulį. ištekliai labai riboti, o demografinės prognozės siaubingos. mums, Europiečiams, būtina kuo greičiau aklinai uždaryti sienas ir ginkluotis, ginkluotis, ginkluotis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų