Rašyti komentarą...
Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, bet gaila ir 1 mirusios migrantės.
ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ
ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ
tegul jie daugintis nustoja pagaliau, o tai nebesutelpa pas save ir valkiojasi po visą pasaulį. ištekliai labai riboti, o demografinės prognozės siaubingos. mums, Europiečiams, būtina kuo greičiau aklinai uždaryti sienas ir ginkluotis, ginkluotis, ginkluotis.
@ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ Mes lietuviai net nesusimąstome, kad labai nedaug kur žemėje yra tiek daug geriamojo vandens ir derlingos žemės, kaip pas mus. Daugelis nesuvokia, kaip mums pasisekė. Jei toliau ignoruosime vykstančius procesus, prarasime viską. Baltieji broliai ir sesės, būkime aktyvūs ir kovokime už savo vietą po saule.
@ar pasiruošęs kovoti už savo žemę, Europ Kai tiek daug neapykantos turi, tai kitame gyvenime ko gero gimsi kur nors afrikoje.
antraštė idiotiška. Pusantrų metų Lietuvoje gyveno, dirbo, tapo nėščia, norėjo nutraukti nėštumą, važiavo pas gydytoją, nespėjo....Prie ko čia prie prieglobsčio negavimas ? Gėdykitės rašeivos.
Jau ir nėščia sugebėjo tapti
Kas atsibastė ir nudvėso. Kad miršta žmonės neprišaukdamg greitosios, numesti laukiamajam, dėl širdies skausmų tegalintys patekt po mėnesio pas gydytoją. Kodėl pirmenybė ukrainiečiams ir negrams?
Neteiskit ir patys sveikesni busit ir kiti sveikesni bus.
ar ji amzinai turejo gyvent?? Lietuviai irgi mirsta.
Silpnoka su antraštė, reikėjo rašyti " ... neparagavusi cepelinų ar šaltibarščių, nemačiusi Baltijos " ar pan.
kad savais taip pasirupintu kaip sia mergina aisku gaila,kad taip ir nepagyveno europoje neisgero bega is ubagyno i geresni ubagyna
@xx kas tau blogai ,nori kad ant ranku kas nors panesiotu ?
Kodel nekaltina pati saves raudonojo kryziaus kokia tai ameba... neskiria cukrinio diabeto pozymiu? Ypac pavojingas ir suserga nesciosios... nesciai moteriai nekviesti greitosios nors guli paslika ir vemia... kokiu jei prieblobsciu, jai mediku reikejo kuriu neiskvietei tu "savanore". Pati atlaidziai ziurejai i situacija... kaip miegasi?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų