Lietuvė maldauja visuomenės padėti: buvęs vyras pagrobė mano vaiką

„Padėkite! Dingo mano nepilnametis sūnus Endis. Jį pagrobė mano buvęs sutuoktinis“ – su tokiu pagalbos prašymu į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi Šalčininkų rajono gyventoja Tatjana.

Moteris savo laiške teigė, kad pagal teismo sprendimą buvęs jos sutuoktinis turėjo grąžinti devynerių metų sūnų iki gegužės 8 d., 20 val., vakaro.

„Bet sūnaus taip ir nesulaukiau. Į telefono skambučius jis (buvęs vyras – aut. past.) neatsiliepia. Taip pat jis nepasirodė darbovietėje. Buvusio vyro giminės irgi nežino, kur jis galėtų būti. Labai prašau, padėkite surasti mano sūnų“, – prašė moteris.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino, kad yra pradėta mažamečio paieška: „Iš tikrųjų moteris kreipėsi dėl dingusio vaiko. Vakar prieš 22 val. gautas pranešimas. Iškart buvo paskelbta paieška. Kol kas mažametis nesurastas.“

Matė Lentvaryje

Susisiekus su Tatjana telefonu, moteris patvirtino, kad šį ketvirtadienį kartu su policijos pareigūnais dalyvavo savo vaiko paieškose:

„Buvome jo paties bei jo motinos darbovietėse. Neradome buvusio vyro ir jo namuose. Kaip jau minėjai, telefonu su juo nei man, nei pareigūnams nepavyksta susisiekti.“

Moteris atskleidė, kad paskutinį kartą jos buvęs vyras su vaiku pastebėtas Lentvaryje: „Ten gyvena buvusio vyro brolis. Bet ne jis, o jo 10-metis sūnus matė, kaip atvyko mano buvęs vyras su Endžiu ir netrukus išvyko. Vaikas taip ir nesuprato, ko krikšto tėvas buvo atvažiavęs.“

Išsiskyrė prieš trejus metus

Moteris atskleidė, kad su buvusiu vyru išsiskyrė prieš trejus metus. „Vaiko globa teismo sprendimu buvo paskirta man. Jis turėjo teisę kiekvieną trečiadienį matytis su vaiku. Taip pat kas antrą savaitgalį jį pasiimti ir praleisti laiką kartu.

Tiesa, ir anksčiau jis dažnai pažeisdavo šią nustatytą tvarką. Dėl to jau turėjome nesutarimų. Pastaruosius dvejus metus taip gyvenome. O sykį jis net pasakė, kad vasarą pasiims vaiką ir nebeatiduos“, – pasakojo Tatjana.

Moteris neabejoja, kad tik ligotas žmogus galėtų taip pasielgti. „Vaiko teisių atstovai, socialiniai darbuotojai man jau yra sakę, kad palaikys mane, jei kreipsiuosi į teismą dėl griežtesnių apribojimų tėvui matytis su vaiku. Kito kelio greičiausia ir nebus. Bet dabar svarbiausia, kad vaikas atsirastų“, – pokalbį užbaigė dingusio berniuko motina.

Naujienų portalas tv3.lt ragina mačiusius nuotraukoje esantį vaiką nedelsiant paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2019-05-09 17:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
ALDAS jei tevas pasiima vaika be motinos zinios ir pasislepe tai yra tikrai pagrobimas.
Atsakyti
-5

M
M
2019-05-09 21:33:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įstatymai LT tokie, kad tėvai turi pirmiausia tarpusavyje susitarti kaip auklės ir prižiūrės vaiką jiems išsiskyrus. ir teisės pas abudu vienodos, abudu turi pirmiausia galvoti, kaip bus vaikui geriau, nes jam, kaip mažajam tėvų skyrybos skaudžiausias dalykas. Jei tėvui užteko 1 karto per savaitę, reiškia jis taip norėjo ir taip susitarė. Jei norėjo kitaip, galėjo tartis ir nustatyti kitokią tvarką. Susitarimo reikia laikytis, turi teisę ir motina žinoti kur vaikas yra. O jei jau taip žaidžia, tai tikrai nori labiau motinai nervus patampyt nei apie savo vaiką galvoja.
Atsakyti
-7

R
Rasius
2019-05-10 06:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai Man buvo 8-eri. Mane taip pat buvo pagrobęs tėvas. Jis buvo katik grizes is kalejimo. Del to kaltino mama. Ir del to manipuliuodamas manimi grasino nužudyti mama. Mama slapstėsi nuo jo. Bijojo.
Tačiau laimei aš buvau protingas vaikas. Sugalvojau planą ir pabėgau. Pabėgau traukiniu iš Visagino i Vilnių. Ir pats Radau mama.
Man 29 ir tėvo nėra gyvo. O mes su mama laimingi žmonės...
Nepasiduokite dėl vaiko. Tas, kas paime jūsų vaiką nėra protingas. Susifeilins viena karta ir Jūs atgausite savo vaiką!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų