Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) valdyba vienbalsiai nusprendė į sveikatos apsaugos ministro postą deleguoti dabartinį Seimo vicepirmininką Raimondą Šukį. Šį kandidatą palaiko ir Premjeras Andrius Kubilius.

Kaip ELTA jau rašė, Premjero manymu, Seimo vicepirmininko R. Šukio kandidatūra į sveikatos apsaugos ministro kėdę būtų tinkamesnė nei LiCS vadovo Gintauto Babravičiaus, kuris taip pat buvo minimas tarp galimų kandidatų.

"Bet vis dėlto manau, kad kaip tik R. Šukio tapimas ministru turėtų privalumų. Jis turi patirties būti ministro poste. Būdamas ministru (vidaus reikalų - ELTA) jis labai aiškiai parodė, kad lengvai jo interesų grupės nepastumdys, o tai reiškia, kad reforma (sveikatos apsaugos - ELTA) būtų tęsiama. Ir trečias dalykas - jis turi visas galimybes, patirtį ir politinę valią šiai sistemai ryžtingai skaidrinti", - žurnalistams pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo sakė A. Kubilius.

Naujo sveikatos apsaugos ministro pradėta dairytis Algiui Čaplikui apsisprendus pasitraukti iš pareigų. Šis postas, pagal valdančiųjų sutarimą, priklauso LiCS.

Apie tai žiūrėkite LNK žinių videoreportaže


Rašyti komentarą...
t
taigi
2010-02-22 18:02:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt nėra Lietuvoje žmonių, jeigu tinka šis asmuo- sąmokslo prieš Prezidentą aktyvus dalyvis, vieną kartą jau būvęs ministru ir išlėkęs iš posto, visiškai nesusijęs su sveikatos apsauga.
Atsakyti
0

L
Linkiu sėkmės
2010-02-22 19:40:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raimondui. Pažįstu kaip padorų, sąžiningą žmogų, principingą teisininką. jis, beje, užsispyrėlis, gal todėl liko abonento partijoje, kai galėjo to išvengti.
Atsakyti
0

e
evaldas
2010-02-22 20:33:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
naujas poddielnikas į vagių šaiką įsijungia. Gyvas 2K projekto įrodymas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų