Pasienyje su Lenkija šalikelėje stovėjusiame automobilyje pasieniečiai aptiko primityviai paslėptų rūkalų. Lenkijos pilietis juos slėpė maišuose po variklio dangčiu ir bagažinėje.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pasieniečių ekipažas automobilį "Volkswagen Passat" su lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais ties Lazdijų rajono Akmenių kaimu pastebėjo pirmadienio vakarą.

Prie vairo sėdėjęs vyras pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens dokumentus, išduotus 21 metų Lenkijos piliečiui. Įtarimų nesukėlė ir transporto priemonės registracijos liudijimas bei techninės apžiūros talonas.

VSAT pareigūnai nusprendė patikrinti ir patį automobilį. Po variklio dangčiu pasieniečiai aptiko baltos spalvos maišą su cigaretėmis. Rūkalus gabenęs vyras nė nesistengė jų įmantriau paslėpti - maišas buvo tiesiog įkištas į ertmę šalia variklio ir matomas iškart pakėlus dangtį. Toks pat maišas rastas ir automobilio bagažinėje.

Iš viso lenkas gabeno 1496 pakelius cigarečių su rusiško pavyzdžio banderolėmis. Kaip įprasta tokiais atvejais, užsienietis neturėjo jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą prekių įsigijimo faktą.

Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo lenkui pradėta administracinė teisena. Jam įteiktas šaukimas atvykti į Lazdijų rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama byla.

Užsieniečiui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir automobilio konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų