Laukia žiemiški orai: bus gražu, bet žvarbu

Pirmadienį Lietuvoje orai buvo saulėti, tačiau dėl stiproko pietryčių vėjo – nemaloniai žvarbūs. Šiąnakt debesuotumas bus permainingas – kai kada atplauks aukštų plonų debesų, tačiau po kurio laiko vėl bus giedra. Kritulių šiąnakt nebus, žemę kaustys gruodas ir visą laiką pūs žvarbus pietryčių vėjas.

Antradienį pasikeitimų bus nedaug – dangus bus arba giedras, saulėtas, arba jį dengs nestori debesys. Jie labiau tikėtini šalies vakaruose, arčiau jūros. Kaip ir naktį, kritulių nenumatoma, žvarbus pietryčių vėjas išliks.

(70 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiemiški orai sostinėje

„Kitaip tariant, bus gražu, bet žvarbu. Naktį debesuotumas nepastovus – dangus tai giedrysis ir galima bus žvaigždes skaičiuoti, tai jį užtrauks nestori debesys. Kritulių nebus. Dieną vyraus saulėti orai, tik arčiau jūros gali būti nestorų debesų, bet kritulių nenumatoma. Visą laiką nerims žvarbus pietryčių vėjas. Naktį bus iki 4–6 šalčio, įdienojus liks 2–3 šalčio, prie jūros iki 1 šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienį orai bus maždaug tokie patys, tiktai vėjas bus ramesnis, todėl ne toks žvarbus.

Ketvirtadienio naktį kritulių nenumatoma, dieną daug kur pasirodys sniegas ar šlapdriba. Vėjas išliks. Naktis dar gana šalta – vyraus 5–7 laipsniai šalčio, bet dieną šaltis atslūgs ir daug kur bus keli laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2020-12-07 19:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik tiek
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų