• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Landsbergis pasirašė Adomėno prašymą trauktis iš viceministrų

Papildyta 13.03 val.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pasirašė Manto Adomėno prašymą atleisti iš viceministro pareigų dėl vairavimo neblaiviam.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pasirašė Manto Adomėno prašymą atleisti iš viceministro pareigų dėl vairavimo neblaiviam.

REKLAMA

Pirmadienis yra paskutinė jo darbo diena, BNS sakė ministro atstovė Paulina Levickytė.

Kaip skelbta anksčiau, sritis, už kurias jis buvo atsakingas ministerijoje, perims kiti viceministrai.

Apie tai, jog buvo sustabdytas neblaivus, prieš savaitę savo „Facebook“ paskyroje informavo pats politikas.

Jis pareiškė, jog gailisi ir atsiprašo dėl šios klaidos bei atsistatydina iš pareigų. 

M. Adomėnas užsienio reikalų viceministru dirbo nuo 2020-ųjų gruodžio vidurio, kai po Vyriausybės suformavimo į pareigas buvo paskirtas kartu su kitais viceministrais.

Nuo 2000 iki 2018 metų ji buvo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tų metų birželį partijos Priežiūros komitetas jį pašalino iš partijos už nederamus ryšius su koncernu „MG Baltic“ (dabar – „MG Grupė“). 

M. Adomėnas 2008–2020 metais buvo Seimo narys, 2020-aisiais jis pralaimėjo rinkimus Raudondvario vienmandatėje apygardoje.

O kada pats lanzbergis parašys prasima apie išėjimą iš ministro pareigų tai būtų šventė Lietuvoje
Nua tokių parazitų nerasta jokių priešnuodžių, tokie kaip broileris ir kiti tvartelio gyviai pasitrauks, kol nebus išnešti, tiksliau tariant utelizacijos budu
Jiems visiems pasitraukti iš postų ,.Kaip pats ponas deklaravo ,kad esu žodžio žmogus ir paliksiu postą ,o pasirodo ne .Bet kai pasakė Skvernelis esu žodžio žmogus tai konservatoriai cypė tris metus Tas pats ir su šimonytė ,oh aš palieku postą po nato susitikimo ir vėl apsijuokė.na, kiek gi galima .Be nuomonės ir be proto šita vyriausybė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų