Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos gyventojai vėl turės pasukti laikrodžių rodykles valanda atgal - pagal tokį laiką gyvensime iki kitų metų kovo. Seimo kontrolieriaus įstaigos vadovas Romas Valentukevičius vakar išplatino pranešimą, kuriame ragina Vyriausybę ir gyventojus išsakyti savo nuomonę dėl vasaros laiko keitimo.

Kontrolierius priminė apie pernai savo iniciatyva atliktą tyrimą, kuris parodė, jog laiko keitimo ekonominė nauda yra labai abejotina, o medikai vienbalsiai tvirtina, kad laikrodžių rodyklių sukinėjimas labai išbalansuoja pagyvenusių žmonių ir vaikų psichinę būseną.

Europos Parlamento ir Tarybos direktyva dėl vasaros laiko keitimo, kuriai pritarimą yra išreiškusi Lietuvos Vyriausybė, galioja iki 2011 m. Todėl Seimo kontrolierius žada dar kartą kreiptis į Vyriausybės vadovą, siūlydamas pradėti iš naujo organizuoti piliečių nuomonės apklausas dėl vasaros laiko keitimo.

„Labai svarbu, kad gyventojų nuomonė dėl vasaros laiko būtų išgirsta ir į ją būtų atsižvelgta. Tai leistų baigti visuomenėje netylančią diskusiją dėl vasaros laiko keitimo naudos ir reikalingumo“, - teigia R. Valentukevičius.


Rašyti komentarą...
O
OPA
2009-10-24 12:27:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie kokį energijos taupymą čia kalbama. Gretai ubagų šalis balanom šviesis. O jeigu poanai galintys keltis, kada nori ir nustatinėjantys laiką kitiems, nors kiek pagalvotų apie ubagus ir vieną kartą nustatytų laiką atitinkantį gamtos laiką, tai tiems ubagams sutaupytų daug sveikatos. Už ką šie būtų tikrai dėkingi. Atsirastu šanselis išgyventi iki ubago pensijos.
Atsakyti
0

R
Regimantas
2009-10-24 13:18:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nematau jokios problemos. Nustokit kurstę aistras.
Atsakyti
0

V
Via
2009-10-24 13:46:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo to sukinėjimo - jokios naudos... Vakarai pasirodo striuki, jau nenuvažiuosi net sodan, naktis griūva kaip Niagara...O keliesi juk tuo pat metu, dabar kurį laiką priverstas kamuotis valandą beprasmę lovoj...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų