Su policija rastas kompromisas dėl liberalesnių apsaugos sąlygų, tad Laimutė Stankūnaitė nebeturi priekaištų ją saugantiems pareigūnams ir nebeketina išvykti, pranešė LNK Žinios.

L.Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas teigė, kad dabar klientė jaučiasi kur kas geriau. Jis taip pat pabrėžė, kad vaizdo įrašas, kuriame L. Stankūnaitė skundžiasi gyvenimo sąlygomis ir kalba apie pavojų gyvybei, socialiniame tinkle “Facebook” atsirado be jos pačios sutikimo.

„Tos konfliktinės situacijos realiai nėra. Visi klausimai, kuri liečia mergaitės gyvenimo sąlygas, mamos gyvenimo sąlygos, sveikatos būklę yra užtikrinami, viskas yra gerai, jokių problemų nėra“, – teigė G.Černiauskas.

Pasak Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko Algirdo Matonio, „apsauga vykdoma ir vyksta darbiniai, praktiniai niuansai. Paprasčiausiai mes dar kartą išanalizavome tai, ką turime tai dienai ir ką darome toliau. Bendru sutarimu visa tai vyksta toliau. Kažkokių nesusipratimų nėra.“

Balsas.lt primena, kad kovo viduryje buvo išplatintas vaizdo įrašas, kuriame L.Stankūnaitė skundėsi apsauga ir teigė besibaiminanti dėl savo gyvybės.  


Rašyti komentarą...
Įžvalgusis
2013-04-07 22:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal černiauską "L. Stankūnaitė skundžiasi gyvenimo sąlygomis ir kalba apie pavojų gyvybei, socialiniame tinkle “Facebook” atsirado be jos pačios sutikimo." Tai paaiškinkit ponai, kas kontroliuoja asmeninį savo sukurtą profilį feisbuke jei ne ji pati????? Kokią čia nesąmonę leptelėjo????
Atsakyti
-1

j
jojojo
2013-04-08 00:04:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gavo gerai į makaulę ir pasitaisė tos sąlygos, į jos užgaidas ten mažiausiai kas kreipia dėmesį, reiks ir dar parašys ką lieps.Gyva numirėlė ten....
Atsakyti
0

e
eilini syki makaronai
2013-04-07 23:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
ant ausu kabinami...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų