Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnų tiriamoje baudžiamojoje byloje dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, kyšininkavimo ir papirkimo ketvirtadienį pranešimas apie įtarimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi įteiktas Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) direktorei ekonomikai Virginijai Kerienei.

Penktadienį įtariamoji Kauno miesto apylinkės teismo nutartimi šešiems mėnesiams nušalinta nuo KMUK direktorės ekonomikai pareigų.

Išvakarėse to paties teismo nutartimi šešiems mėnesiams nuo Kauno teritorinės ligonių kasos (TLK) direktoriaus pareigų buvo nušalintas ir įtariamasis Virgilijus Šiaudikis.

Tyrimo metu nustatyta, kad V. Kerienė, dirbdama KMUK direktore ekonomikai, galimai piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi, siekdama turtinės ir asmeninės naudos sau ir kitiems asmenims, veikdama bendrai su Kauno TLK direktoriumi V. Šiaudikiu, suorganizavo turistinę kelionę į Argentiną sau, savo sutuoktiniui bei V. Šiaudikiui ir jo sutuoktinei.

Abiem įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės - rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


Rašyti komentarą...
a
acw
2010-03-20 08:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne nuo jos reikejo pradeti.KMUK yra didesniu zuliku
Atsakyti
0

A
A
2010-03-20 09:59:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, kad KMUK be grazos nevyksta jokie pirkimai, verlui jau seniai zinoma. Bet kuris skelbiamas konkursas tai aiskiai parodo, taip kad tai jokia naujiena. O kad tarnybos tik dabar kazka uzciuope, parodo tik ju letapediskuma.
Atsakyti
0

e
ekonomiste
2010-03-20 14:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
per 15 vadovavimo metu jeigu po kelione uz 30 tukst.lt ,tai viso 450 tukst.lt. :) kerienei jau seniai sitos pareigos atsipirko su dideliais dividentais :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų