Kyšininkavimas įklampino ir policininkus, ir „Regitros“ darbuotoją

Kauno apygardos teismas penktadienį kaltais dėl kyšininkavimo pripažino penkis asmenis – trys policijos pareigūnai, „Regitros“ darbuotojas ir jiems tarpininkavusi moteris buvo teisiami, nes padėdavo už kyšius išlaikyti „Regitros“ vairavimo egzaminus.

Kaip skelbia portalas delfi.lt, jiems paskirtos piniginės baudos nuo 3 tūkst. iki 4,3 tūkst. eurų, vienas pareigūnas taip pat nuteistas dvejų metų laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant.

Nusikaltimas išaiškintas 2015 metais. Marijampolės policija tuomet skelbė, kad du Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai su vienu kolega iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus per keletą civilių asmenų tarpininkaudavo 150-180 eurų kyšiais paperkant valstybinės įmonės „Regitra“ Kauno skyriaus specialistą, atsakingą už praktinio vairavimo egzaminavimą.

Už minėtą sumą buvo galima neteisėtai išlaikyti „B“ kategorijos praktinį vairavimo egzaminą ir įgyti teisę vairuoti „B“ kategorijos transporto priemones.

Šis teismo nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų