Kūdikiui kaukolę suskaldžiusiam kauniečiui – dar sunkesni įtarimai

Tryliktą kartą teisiamųjų suole – tokia vieno kauniečio teistumų statistika. O šį kartą jam pareikšti siaubingi kaltinimai. Popiežiaus vizito į Kauną išvakarėse šis apsvaigęs vyriškis ne tik ant grindų išmetė savo kūdikį, bet ir jį mušė, spardė kojomis. Mažylis su skilusia kaukole atsidūrė ligoninėje. Jis vos išgyveno.

Į teisiamųjų suolą tryliktą kartą sėdęs 24 erių Haroldas Nomeika po gobtuvu slepia savo veidą taip, kad kyšo tik nosis. Gobtuvo jis nenusiima viso posėdžio metu. Šiam kauniečiui šį kartą pateikti itin rimti kaltinimai – stipriai sužalojus savo mažutėlį sūnų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Haroldo Nomeikos teismas

Siaubingas nusikaltimas užfiksutoas po rugsėjo 23-iosios nakties. Tąnakt kaunietis įtūžęs grįžo namo – į bendrabutį Vilijampolėje ir ištempė verkiantį kūdikį su vežimėliu į koridorių. Šiam nenurimus ir čia, jaunasis tėvas vos keturių mėnesių sūnelį išmetė ant betoninio grindinio koridoriuje, jį spardė ir daužė, vaikui skilo kaukolė. Mažylis vos išgyveno.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kaltinamojo advokatė sako, kad vyras teigia taip pasielgęs netyčia, tačiau daugiau jo pasakojimo nedetalizuoja.

„Dabar gal ne, kol jis neapklaustas tikrai neviešinsiu. Gal pasikeis nuomonė jo. Jis netyčia išmetė tą vaiką tikrai. Tik tą galiu pasakyt“, – sakė advokatė Regina Atkočaitienė.

O štai prokurorų teigimu, surinkta pakankamai jo kaltės įrodymų. Tyčinius veiksmus patvirtina ir ekspertai. Be to, nustatyta, kad vyras šitaip kraupiai su kūdikiu pasielgė gerokai apsvaigęs ir vartojęs ne vien alkoholio.

„Kaltinamajam akte jam yra inkriminuotos tos sunkinančios aplinkybės, tai yra nusikalstamų veikų padarymas, esant apsvaigus nuo alkoholio bei stipriai veikiančių narkotinių medžiagų“, – sakė prokurorė Asta Lipkevičienė.


Rašyti komentarą...
Žmogus
2019-03-21 20:28:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal tokiam gaidžiui išsketus kojas kiausius isspardyti , taip kad amputuotu. Ir tiesiog pasakyti oi aš čia netyčia. Aplamai jas tokius gaidžius imasi ginti. Prie sienos ir visai tautai lengviau.
Atsakyti
0

N
Nebutinas
2019-03-21 21:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius isgamas ant kiausiniu pakabinti
Atsakyti
0

M
Mjauf
2019-03-22 05:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gresia Iki 12m bet duos iki 8. Po to išeis ir užmuš ka nors girtas. Geriau iškart iki gyvos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų