VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas žurnalistams patvirtino informaciją, kad „darbietis“ Jonas Pinskus atsisako Seimo nario mandato.  VRK pirmininkas Konstitucinį teismą (KT) informavo per posėdį, kuriame taip pat buvo nagrinėjamas J. Pinskaus atvejis. Būtent šio parlamentaro šuolis iš Darbo partijos sąrašo dugno KT teisėjai nagrinėjo itin išsamiai.

Balsas.lt primena, kad Konstitucinis Teismas (KT)  nagrinėja bylą, ar per 2012 metų Seimo rinkimus nebuvo pažeistas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų įstatymas.

Į KT prašydama įvertinti, ar galutiniai Seimo rinkimų rezultatai daugiamandatėje bei septyniose vienmandatėse rinkimų apygardose patvirtinti teisėtai, trečiadienį kreipėsi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Į KT prašydami įvertinti, ar per 2012 metų spalį vykusius parlamento rinkimus nebuvo pažeistas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų įstatymas, kreipėsi ir kadenciją baigiančio Seimo nariai.

KT sprendimas dėl Seimo rinkimų teisėtumo bus skelbiamas šeštadienį.


Rašyti komentarą...
J
J.
2012-11-09 10:33:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie pažeidimai galutinių rezultatų neįtakotų, todėl rinkimų pakartoti nereikėtų. Visur juk žiūrima į daugumą, o dauguma balsų teisęti, tik kad va ne visiems patinka teisėtų balsų pasiskirstymo rezultatas.
Atsakyti
0

.
...Tiesa
2012-11-09 11:29:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista, kad prezidentė nemato, kiek Darbo partija gero padarė ir nepaiso žmonių pasirinkimo. Ji tik mato savo konservatorius į kuriuos liaudis net pažiūrėti nenori.
Atsakyti
0

K
Kav.
2012-11-09 10:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau pažeidimų visada buvo ir bus tik kažin kas nenori, kad Darbo partija taptų valdančiąja, todėl ir stengiasi panaikinti rezultatus, nes LSDP spaudimas formuoti vyriausybę be Darbiečių manau nepavyko.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų