Kruvini įvykiai šalia Ignalinos: tėvą nužudęs sūnus lėbavo aukos sąskaita

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Ignalinos rajone Girminių kaime pirmąją šių metų naktį įvykdyto nužudymo.

Į teisiamųjų suolą sės 27 metų V. Š., kuris būdamas girtas ir apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų nužudė savo tėvą.

Maža to, tėvą mirčiai pasmerkęs sūnus pavogė jo banko kortelę, o pritrūkęs pinigų alkoholiui iš namų pradėjo nešti ir pardavinėti įvairius daiktus.

Pasigedo kaimynai

Šiemet sausį kaimynai pasigedo netoli Ignalinos vienkiemyje gyvenusio vyro. Jo mobiliojo ryšio telefonas buvo išjungtas, o apie planus kur nors išvykti jis niekam nebuvo pasakojęs. Gavę pranešimą apie paslaptingai pradingusį vyrą, policijos pareigūnai surado ir policijos komisariate apklausė kartu gyvenantį jo sūnų V. Š. Šis teigė, kad tėvas išvykęs pas moterį į kitą rajoną.

Ignaliniečio pasakojimas pareigūnams pasirodė įtartinas, todėl po apklausos pareigūnai nuvyko į dingusiojo sodybą ir ją kruopščiai apžiūrėjo. Už sodo policininkai rado krūvą patalynės, o po ja – sodybos šeimininko kūną. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad vyriškis nužudytas prieš dvi savaites, jis mirė nuo sunkių galvos sužalojimų.

Netrukus policijos pareigūnai rado ir sulaikė nužudytojo sūnų V. Š. Jis prisipažino mirtinai sumušęs lovoje gulėjusį tėvą, kai sausio 1-osios naktį grįžo iš svečių, kur sutiko Naujuosius. Vyras prisipažino tą naktį buvęs neblaivus ir vartojęs kvaišalų. Supratęs, kad tėvas nebegyvas, sūnus paėmęs jo piniginę su grynaisiais pinigais bei banko kortele ir toliau girtavęs, leisdamas mirusiojo pinigus, vėliau ėmė nešti iš namų ir pardavinėti įvairius daiktus.

Teistas jau 13 kartų

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė.

Prokurorės teigimu, kaltinamojo atsakomybę sunkina tai, kad nusikalstamą veiką jis įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų bei būdamas recidyvistas – 13-ka kartų teistas.

Už savo šeimos nario tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2020-06-09 16:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sušaudyti !
Atsakyti
0

L
Laisvė
2020-06-09 21:43:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks žmogus negali gyventi visuomenėje, įzoliuoti iki gyvos galvos.
Atsakyti
-2

T
Tėvas
2020-06-09 16:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sušaudyti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų