Kraupią naktį išgyvenęs Kražių miestelis neatsigauna: iš siaubo vaikšto lyg sapne, ginkluojasi

 Po to, kai rastos net keturios žiauriai nužudytos kaimynės, kražiškiai išgyveno kraupią naktį. Žmonės skundžiasi nemiegoję, gėrę vaistus ir baimingai žvalgęsi pro langus – ar kas nesėlina ir jų namų link. Rytą gatvės Kražiuose buvo apytuštės ir nejaukiai tylios.

5

,,Labai bijom. Policija visą naktį važinėjo. Aš be miego. Pas gydytoją reikėjo. Pas kardiologą. Labai bijom. Nesaugiai. Einu pas seniūną, nėra elektros stulpe, kad būtų elektros, kad saugiau gyvent“, - kalba vietiniai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Rimantas Bekintis, siautėjęs Kražiuose

Didžiausiu psichologu guodžiant kražiškius tenka būti seniūnui. Jis ir ašaras šluosto, ir ramina.

,,Žinokit, žmonės ateina, nerimauja, jeigu mato, užrakintos durys, iš ryto jau su policija važinėjam – durys užrakintos, žiūrėkit, gal ir vėl. Važiuojam, ateina, ašaroja, raminam, kad sugautas nusikaltėlis, nusiraminkit“, - situaciją nupasakoja Kražių seniūnas Rolandas Karčiauskas.

Užrakintos kaimynų durys ir tyla kieme nuo vakar vakaro Kražiuose - nelaimės nuojautos šauklys. Mat visos keturios nužudytos buvo užrakintos namuose. Kolegę radusi seniūnijos darbuotoja vos tramdo ašaras prisiminusi, kaip ieškojo draugės.

REKLAMA

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kražiuose siautėjo žudikas

Labiausiai širdį skauda senyvai nužudytos senutės kaimynei. Šiame namelyje rasta užmušta ir, matyt, žmogžudystę mačiusi socialinė darbuotoja. Aukų kaimynė apgailestauja, kad buvo išvykusi.

,,Nebijojus aš būč, jeigu būčiau mačius, kad pažįstamas veidas, būčiau ėjus, sakius, mielasis, ką darai. Būčiau mėginus gražiai kalbėt. Kodėl taip elgies, ką darai. Būčiau kalbėjus, kalbą atradus“, - įsitikinusi nužudytosios kaimynė Teresė.

Šiurpus Lietuvą sukrėtęs keturių moterų nužudymas greičiausiai ilgam išderino gan ramų Kražių gyvenimą. Vietinės moterys sako, kad nebeliks kaimynų pasitikėjimo, mat dažnas gal ir kirviu ginkluotas sėdės namie.

Kai jau sulaikytas keturių moterų nužudymu įtariamas buvęs kaimynas, dabar gretimame kaime gyvenęs Rimantas Bekintis, Kražiai prabilo, kad jis niekam nekėlė pasitikėjimo, nors bandė elgtis kaimyniškai.

Plačiau apie tai - TV3 reportažuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų