Kovo mėnesio kelionių kryptys: pateikė, į kurias valstybes dabar vykdomi tiesioginiai skrydžiai

Koronavirusas ir šalyse įvesti karantinų ribojimai sustingdė pasaulį. Kasdienė rutina pasikeitė iš esmės. Dėl šios priežasties nukentėjo verslas, o tarp jų – skrydžius organizuojančios įmonės.

Šiuo metu skrydžiai vykdomi daug rečiau. Vilniaus oro uostas mėnesio pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo vizualizacija, kurioje matoma, į kurias valstybes šį mėnesį bus vykdomi tiesioginiai skrydžiai.

Tokių šalių – 15. Tarp jų ir Skandinavijos šalys, ir Jungtinė Karalystė, ir Egiptas.

Vilniaus oro uostas savo internetiniame tinklalapyje nuolat atnaujina svarbiausią informaciją, kuri reikalinga besiruošiantiems išvykti ar grįžti į Lietuvą lėktuvu.

Judėjimo ribojimai tarp savivaldybių

Lietuvos Respublikos teritorijoje ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių, išskyrus atvejus, kai vykstama: į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų.

Keleiviai, vykstantys į Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostą, su savimi turi turėti skrydžio bilietą ar rezervacijos patvirtinimą, jei kelionės į oro uostą būtinybę reikėtų įrodyti judėjimo kontrolę vykdantiems pareigūnams.

Į Lietuvą atvykę keleiviai privalo laikytis numatytų nacionalinių judėjimo ribojimų.

Sveikatos apsaugos ministerija kiekvieną penktadienį atnaujina koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą, kurį galite rasti jos svetainėje. Daugiau informacijos planuojantys keliones gali rasti LR Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų