Lietuvos muitinės pareigūnai birželio 1-osios rytą prie Marijampolės esančioje degalinėje aptiko kontrabandinių rūkalų prikimštą krovininį vilkiką. Anot degalinės darbuotojų, automašina čia buvo palikta jau prieš keletą dienų. Sulaikyta kontrabandinių cigarečių už maždaug 3 milijonus litų.

Antradienį, apie 11 val. ryto užsukę į prie Marijampolės esančią degalinę „Orlen“ prisipūsti oro į automobilio padangas, Kauno teritorinės muitinės pažeidimų prevencijos skyriaus pareigūnai sužinojo, kad čia jau kelinta diena stovi be priežiūros paliktas krovininis vilkikas „Volvo“.

Pamatę, kad automašina registruota Rusijos Federacijoje ir plombuota, muitinės pareigūnai nusprendė patikrinti ar nebus pasibaigęs šiuo automobiliu gabento krovinio tranzito procedūros terminas.

Nustačius, kad terminas baigėsi jau beveik prieš 12 valandų, nutarta iškviesti muitinės tarpininko atstovą ir patikrinti vilkiko krovinį.

Atidarius puspriekabės duris, paaiškėjo, kad vilkiku per Lietuvą mėginta pervežti beveik 3 mln. litų vertės cigarečių „Jin Ling“ kontrabandą.

Preliminariais duomenimis puspriekabėje aptikta 950 dėžių (475 tūkst. pakelių) nelegalių rusiškų rūkalų, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 2 mln. 897 tūkst. Lt.


Rašyti komentarą...
j
jo
2010-06-04 16:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supyks dabar betingis, Marijampoliškiai nespėjo išsikrauti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų