Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai per praėjusį savaitgalį Raigardo, Šalčininkų, Lavoriškių ir Medininkų kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 30 tūkst. litų.

Pasak VTM atstovės spaudai, daugumos patikrintų automobilių vairuotojai pareigūnus tikino, kad apmokestinamų daiktų neveža. Tačiau detaliau patikrinus įtartinus automobilius vis pavykdavo aptikti įvairių rūšių kontrabandinių cigarečių.

Muitinės pareigūnai pastebėjo, kad praėjusį savaitgalį tikrintuose automobiliuose iš Baltarusijos į Lietuvą važiuojantys piliečiai nedidelius kiekius cigarečių dažniausiai slėpė priekinėse automobilių panelėse, užpakalinėse automobilių sėdynėse, po rūbais ar rankinėse. Iš 11 piliečių, kuriems buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos, trys buvo Baltarusijos piliečiai.

Daugiausiai kontrabandinių cigarečių savaitgalį muitinės pareigūnai sulaikė Raigardo kelio poste.

Vėlų penktadienio vakarą muitininkai sustabdė iš Baltarusijos parvykstančio Lietuvos piliečio V. P. vairuojamą automobilį "Volkswagen Golf". Vairuotojas pareigūnus tikino, kad nieko neleistino neveža. Tačiau pareigūnams įtarimą sukėlė tiek vairuotojo elgesys, tiek pats automobilis.

Detaliai patikrinus automobilio degalų bake ir po užpakaline sėdyne specialiai pagamintoje ertmėje rasta paslėptų cigarečių, kurių vertė - apie 7 tūkst. litų.

REKLAMA

Šeštadienio pavakarę tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiuojančio piliečio D. B. vairuojamą automobilį "Volkswagen Passat". Įtarimai, kad automobilyje gali būti slepiamas neleistinas krovinys, pasitvirtino. Po detalios automobilio apžiūros priekinėje panelėje, variklio oro filtre bei stoglangio ertmėje atrasta cigarečių, kurių bendra vertė - per 1300 litų.

Tos pačios dienos vėlų vakarą Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai patikrino ir A. J. vairuojamą automobilį "Volkswagen Passat". Automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje buvo paslėpta cigarečių, kurių vertė - beveik 11 tūkst. litų.

Ankstų sekmadienio rytą Medininkų kelio poste muitininkams įtarimų sukėlė iš Baltarusijos į Lietuvą vykstantis automobilis "Hyundai". Nors jo vairuotojas R. G. ir dievagojosi, kad neleistinų daiktų neveža, detaliau patikrinus automobilį dujų balione specialiai įrengtoje slėptuvėje buvo aptikta cigarečių už daugiau nei 3500 litų. Po poros valandų tame pačiame kelio poste pareigūnai sustabdė ir piliečio V. S. vairuojamą automobilį "Peugeot". Dujų balione įrengtoje slėptuvėje muitininkai taip pat aptiko neleistinai gabenamų cigarečių, kurių vertė - per 3500 litų.


Rašyti komentarą...
p
pilietis
2010-04-26 14:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prakeikta smulkmė, vis trukdo biznį.Per juos net krizės metu pardavimai sumažėjo, o partijoms duoti reiks.Gerai , taip ir reikia, tik mano fūrų nestabdykit.
Atsakyti
0

Žuvinas
2010-04-26 15:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagavo smulkių žuvelių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų