Konservatorius Vilniaus liberalai iškeitė į sąjungą su lenkais, socdemais ir „tvarkiečiais“

Koaliciją su konservatoriais nutraukę liberalai Vilniaus miesto savivaldybėje pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lenkų rinkimų akcijos, socialdemokratų bei „Tvarkos ir teisingumo“ atstovais.

Susitarimą pasirašiusios keturios frakcijos kartu turi 32 iš 51 tarybos narių.

Sutartyje numatyta 18 prioritetų, pradedant darželių plėtra ir Nacionalinio stadiono projekto įgyvendinimu, baigiant parama tautinių mažumų kultūros centrams bei Vilniaus miesto bendrojo plano atnaujinimu.

„Frakcijos įsipareigojo spartesniu tempu tęsti šios kadencijos metu pradėtus darbus ir iki kadencijos pabaigos skirti didesnį dėmesį šiems bendrai sutartiems prioritetams: švietimui, miesto augimui, įmonių valdymui ir miesto konkurencingumo didinimui, vilniečių interesų didesniam gynimui“, – pranešime spaudai teigia Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Ant susitarimo savo parašus padėjo R. Šimašius, Vilniaus miesto savivaldybės Liberalų sąjūdžio Vilniaus skyriaus pirmininkės pavaduotojas ir frakcijos seniūnas Vincas Jurgutis, Lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos Vilniaus skyriaus pirmininkė Vanda Kravčionok, Socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė, Vilniaus miesto savivaldybės „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūnas Gediminas Rudžionis.

Mėnesio pradžioje liberalai paskelbė nutraukiantys bendradarbiavimą su konservatoriais. Opozicijoje taip pat lieka Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai).


Rašyti komentarą...
E
Esu ramus
2017-10-31 11:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu ramus, nes solidus darbas ir saziningumas - tai geriausiai apibudina LLRA-Krikscionisku Seimu Sajunga ir jos atstovus.
Atsakyti
0

P
Puiku
2017-10-31 16:07:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, kad LLRA-KSS gales spresti Vilnieciu problemas bei tures savo vicemere. Visu pirma, tai padori, sazininga ir korupcijos nesusitepusi partija. Be to gina paprastu zmoniu interesus. O ju populiarumas vis auga. Tarp kitko paciu lietuviu gretuose.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų