Konservatorių etikos sargai įspėjo Ž. Pavilionį dėl pasisakymų apie kandidatą į prezidentus

Konservatorių priežiūros komitetas Žygimantą Pavilionį pripažino pažeidus partijos įstatus būti tolerantiškam.

Tai antradienį konstatavo Tėvynės sąjungos – Lietuvos kirkščionių demokratų (TS–LKD) Priežiūros komitetas, skyręs Ž. Pavilioniui įspėjimą dėl pasisakymų apie partijos kolegą Vygaudą Ušacką, siekiantį konservatorių nominacijos kandidatuojant į prezidentus.

Ž. Pavilionis pažeidė TS–LKD įstatų nuostatas būti tolerantiškam kitų partijos narių atžvilgių ir nedaryti žalos partijos reputacijai. Jam skirtas įspėjimas ir rekomenduota ateityje vengti tokio bendravimo būdo ir formos“, – BNS sakė komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas.

Įvertinti Ž. Pavilionio elgesį prieš savaitę paprašė pats V. Ušackas. Anot jo, rinkimuose nedalyvauti nutaręs TS–LKD Prezidiumo narys Ž. Pavilionis pavadino jį prorusišku kandidatu“ bei „grėsme partijai ir Lietuvai“. Šiuos kolegos žodžius V. Ušackas vadino „atviro šmeižto ir puse lūpų išsakomų insinuacijų kampanija“.

Ž. Pavilionis praėjusią savaitę paskelbė pasitraukiantis iš pirminių TS-LKD kandidato į prezidentus rinkimų ir nurodė, kad būtina veikti išvien, norint „įveikti valdančiųjų konstruojamą oligarchinę piramidę, jau šiuo metu įvairių kandidatų lūpomis skelbiančią apie nuolaidas Kremliui bei siekiančią mus suskaldyti“.

„Rinksimės tolesnę Lietuvos kryptį ir tas pasirinkimas bus labai svarbus: tęsti laisvės, vakarietiškos demokratijos kryptį, kuria Lietuva, neišduodama savo vertybių, žengė visu Nepriklausomybės laikotarpiu, arba rizikuoti viskuo ir, išrenkant pragmatizmo bei dialogo su Rusija šalininką, atsiverti Kremliaus įtakai Lietuvoje aukščiausiu lygiu“, – pranešime spaudai taip pat teigė parlamentaras.

Ž. Paviliono kandidatūrą pirminiuose rinkimuose buvo iškėlę 34 TS-LKD skyriai, V. Ušacko – 27.

37 TS-LKD skyriai yra iškėlę parlamentarės, buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės, ekonomisto Gitano Nausėdos kandidatūrą – 28 skyriai.

Dalyvavimą lapkritį vyksiančiuose partijos pirminiuose rinkimuose patvirtino I. Šimonytė ir V. Ušackas. G. Nausėda pirmadienį pranešė nedalyvausiantis TS-LKD kandidatų atrankoje.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę.


Rašyti komentarą...
P
Pizius
2018-09-25 23:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavilonis pamiršo kaip tėvelis jį įkišo į URM?????
GĖDA , ŠEIMA PRCHVATIZAVO UNIVERSITETINĮ BUTĄ-OBSERVATORIJĄ...
MAMA GAVO PROFESORĘ IRGI SU ŠLEIFELIU...
PATYLĖTŲ, JEI NENORI, KAD KNISTŲSI PO JO MARŠKINIAIS...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų