Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Andrius Kubilius pabrėžia, jog Artūras Zuokas pagaliau atvirai pripažino, kad jo valdomas Vilniaus miestas yra bankrutuojantis. Kitas nuoseklus mero žingsnis būtų prisiimti politinę atsakomybę. „Tai akivaizdu ir meras to nebeslepia. A. Zuoko prisipažinimo faktą vertiname teigiamai, nes apie Vilniaus skolas kalbame jau daugybę metų. Vilniui reikalingas tikrasis gelbėjimo iš skolų ir reformų planas, kurio ir siekia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderiai“, – sako A. Kubilius. Jo teigimu, turime suvokti, kaip tokios skolos atsirado – tai blogo politinio miesto valdymo rezultatas. Dar 2011 m. dirbusi bendra Vyriausybės ir savivaldybės darbo grupė labai aiškiai įvardijo, kad savivaldybė privalo imtis esminių reformų, išskaidrinant ir konsoliduojant savo finansų tvarkymą. Tai nebuvo padaryta. To nepadarius, jokie padidinti mokesčių procentai nesugrąžins finansinių institucijų pasitikėjimo Vilniaus miesto savivaldybe. „Ilgametis meras, kuris sostinę nuvarė iki tokios situacijos, privalo prisiimti asmeninę politinę atsakomybę. Todėl Vilniaus gelbėjimas neįmanomas be esminės politinės reformos – A. Zuoko pasitraukimo. Visos politinės jėgos šiuo metu turi susivienyti ir Vilniaus gelbėjimui iš skolų, ir Vilniaus gelbėjimui nuo A. Zuoko, – situaciją komentuoja A. Kubilius, kuris šiuo metu yra išvykęs į oficialią komandiruotę Pietų Korėjoje. – Tik taip įsivaizduojame tikrą susitarimą dėl tolimesnės Vilniaus finansinės perspektyvos. TS-LKD šiuose Vilniaus mero rinkimuose siekia sutelkti politikus ir visuomenės lyderius tokiai Vilniaus gelbėjimo misijai, todėl pabrėžiame, kad jokios užkulisinės atskirų partijos narių iniciatyvos ar susitarimai neturi jokios prasmės. Vilnius vertas žymiai daugiau nei A. Zuokas gali jam duoti“.

 


Rašyti komentarą...
k
koreja
2014-10-17 07:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ka ten Kubilius Korejoje veikia? ir kokie rezultatai bus jo vizito labai butu idomu- tuo paciu ir islaidos LT biudzeto- kiek kainuoja tokios keliones ir kokia realia nauda atnesa saliai?
Atsakyti
0

s
skroblas
2014-10-17 08:27:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tomaszewski labai daug Lietuvai padare. Bet jums ka nesakyk - vistiek apsiksite. Aciu Devui, yra dar Lietuvoje blaiviu zmoniu, kurie mato Tomaszewski pastangas vardan geresnes Lietuvos. Vat jie ir balsuos. Ir patikek, balsavimo rezultatai apstulbins ne viena. Kad tik sutiktu kandidatu tapti...
Atsakyti
0

A
Algis
2014-10-16 21:43:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol politikieriai tarpusavyje užsiima demagogija, vilniečiai balsuos už kandidatą kuris darbais o ne žodžiais įrodė jog yra doras žmogus ir politikas. Todėl žmonės balsuos už Valdemarą Tomaševskį nes mato tikrąjį jo veidą.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų