Konfliktas netoli Mažeikių: viskas dėl miške paliekamų padangų

Penktadienį naujienų portalą tv3.lt pasiekė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Mažeikių rajono Reivyčių seniūnijos darbuotojai iš automobilio priekabos išima senas padangas ir meta jas pamiškėje. Susisiekus su Reivyčių seniūnijos seniūnu Stanislovu Puteliu paaiškėjo, kad padangos ten buvo sudėtos ne veltui ir bus išvežtos jau šiandien po pietų. 

Vaizdo įraše užfiksuoti tokiu seniūnijos darbuotojų darbu pasipiktinę praeiviai. Padangas šalia pamiškės krovę darbuotojai atkerta, kad tai daroma seniūno prašymu. 

„Viskas suderinta, skambink seniūnui, aš gavau tokį nurodymą. Gal duot tau telefoną [seniūno]?“, – vaizdo įraše sako seniūnijos darbuotojas. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Reivyčių seniūnu Stanislovu Puteliu paaiškėjo, kad padangos pamiškėje buvo krautos iš tiesų jo nurodymu. Tačiau netrukus jos bus išvežtos. 

„Situcija yra tokia. Pavieniai gyventojai daro akciją „Darom“, renkam šiukšles. Tai žmonės pririnko labai daug padangų. Šiandieną po pietų mašina atvažiuoja surinkti ir išvežti padangas. Tai mes surinkom padangas iš visos seniūnijos, iš visų pakelių, nuo visų konteinerių, padarėm gerą, naudingą darbą. Ir kadangi, nufolmuotoje vietoje buvo daugiausiai padangų prikrauta, į tą krūvą atvežėm kitas padangas ir papildėm tą krūvą, kad nereikėtų didelei mašinai plaukioti po visą seniūniją. Tai tokia ta situacija. O šiandien po pietų atvažiuoja ta mašina ir padangas išveža“, – naujienų portalui tv3.lt sako S. Putelis. 


Rašyti komentarą...
x
x
2020-05-22 15:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pidarasai teršia gamtą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų