Klaipėdos rajone policija fabrike rado padirbtus „Mercedes“ gaminius

Klaipėdos rajone policija aptiko pogrindinį fabriką, kuriame verslininkai-sukčiai gamino ir saugojo padirbtą „Mercedes-Benz“ automobilių gamintojų ženklais pažymėtą alyvą ir aušinimo skystį. Apgavikai į tūkstančius litrų falsifikatų pilstė vietinės gamybos panašius produktus.

Kai pogrindinės produkcijos tonos, vien rankomis jos neišpilstysi – štai Klaipėdos rajone prie pogrindinio konvejerio stovi vyras, per įrenginį keliauja eilė butelių su suklastota produkcija.

Be konvejerio produkcijai pakuoti aptiktas ir etikečių klijavimo aparatas. Surasta daugybė butelių jau su išpilstytais skysčiais – tai esą aukščiausios kokybės, raudonas antikorozinis aušinimo skystis ir alyva. Ant sandėlyje pagamintos produkcijos Vokiečių automobilių gamintojo „Mercedes-Benz“ ženklai.

Per kratą sandėlyje rasta apie 15 tūkstančių litrų išpilstyto  neaiškaus antifrizo ir apie 11 tūkstančių litrų suklastotos alyvos, ši jau buvo buteliuose ir dėžėse. Nustatyta, kad šis fabrikėlis veikė apie dvejus metus. Per tiek laiko sukčiai verslininkai veikiausiai pagamino ir realizavo žymiai daugiau suklastotos produkcijos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Klaipėdos rajone policija pogrindiniame fabrike aptiko nelegalią veiklą

Nustatyta, kad alyva ir antikorozinį aušinimo skystį sukčiai pirko iš kitų Lietuvos įmonių. Kitų valstybių įmonių vardu veikiantys klastotojai tiesiog supildavo skysčius į butelius su suklastotomis etiketėmis.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo. Atliktos aštuonios kratos, trims asmenims pareikšti įtarimai, jiems gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų