Kitos savaitės pradžioje orai blaškysis tarp pliuso ir minuso

Lietuvoje ateinanti naktis bus debesuota su pragiedruliais. Iš šiaurės link pietų plaukia kritulių debesys – vienur palis, o kitur kris šlapios snaigės.

O kadangi pragiedrės – pasižnaibys šaltukas, tad šlapi keliai ir šaligatviai pasidengs leduku, o ten kur vėl užslinks kritulių debesys – susidarys plikledis, kai kur rūkas.

Pirmadienio dieną ciklono įtaka didės, atplauks žemesni debesys ir kritulių bus daugiau. Oro temperatūra pakils iki 5-7 šilumos, tad lijundra, plikledis pranyks, vyraus lietus.

Klaipėdoje lietus, dieną šils iki 8. Šiauliuose naktį plikledis, galima lijundra, dieną lis ir šils iki 4. Panevėžyje naktis su minusu, dieną 4. Kaune naktį minus 2, lietaus bus daugiau dieną, šils iki 5. Utenoje gali šiek tiek palynoti dieną, šils iki 3 laipsnių. Vilniuje dieną šils iki 4. Varėnoje termometras rodys naktį minus 1, dieną 6, Druskininkuose naktį minus 3, o dieną plius 7.

Antradienio naktis jau ramesnė, dar su šaltuku, bet dieną priartės kitas iš pietvakarių šiltesnius orus  nešantis ciklonas. Jau trečiadienį šalnos liausis, o dieną – Vilniuje 14, Kaune 14, Klaipėdoje 13 šilumos.

REKLAMA

Pirmosios snaigės

Šį sekmadienį kai kuriose Lietuvos vietose pasirodė pirmosios snaigės. Nedidelis snygis užfiksuotas Utenoje ir Biržuose. Kelios snaigės nukrito ir Vilniuje. Kviečiame naujienų portalo tv3.lt skaitytojus dalintis žiemiškomis akimirkomis.

Štai Mindaugas iš Utenos įkėlė tokį vaizdo įrašą ir paliko prierašą: „Rimti reikalai Utenoje (šypsenėlė)“

Vaizdo įrašu pasidalijo ir Biržų rajone gyvenanti ponia Laima. Ji paliko tokį prierašą: „Biržų r. šalia sienos su Latvija, pirmasis sniegas.“

Po šiais įrašais pasirodė kitų internautų komentarų, kad šiek tiek snigo ir kitose Lietuvos vietose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų