Kinijoje užregistruotas pirmas užsikrėtimo „britiškos“ atmainos virusu atvejis

Kinijos sveikatos apsaugos pareigūnai išaiškino pirmą šalyje užsikrėtimo „britiškos“ atmainos koronavirusu atvejį, ketvirtadienį pranešė Vakarų žiniasklaida, remdamasi Kinijos ligų kontrolės ir profilaktikos centro duomenimis.

Pirmasis šios atmainos virusu užsikrėtęs pacientas Kinijoje yra 23 metų moteris iš Šanchajaus, gruodžio 14 dieną sugrįžusi iš Didžiosios Britanijos.

Atvykusi ji buvo hospitalizuota dėl nesunkių COVID-19 simptomų. Atsižvelgdami į aplinkybę, kad ji atvyko iš Britanijos, ekspertai gruodžio 24-ąją atliko genetinį patikrinimą ir išsiaiškino, kad ji pasigavo „britiškos“ atmainos virusą, pasižymintį didesniu užkrečiamumu.

Ligų kontrolės ir profilaktikos centras taip pat pranešė, kad šiuo metu bandoma nustatyti visus asmenis, su kuriais bendravo pacientė.

Britų pareigūnai anksčiau šį mėnesį pripažino, kad šalyje plinta naujos atmainos koronavirusas. Nors nemanoma, kad naujasis virusas gali sukelti sunkesnes ligos formas, jis daug lengviau plinta.

Dėl naujosios atmainos daugiau kaip 50 valstybių, tarp jų Kinija, įvedė kelionių į Britaniją ir iš jos suvaržymus.


Rašyti komentarą...
f
fuzzy
2021-01-03 08:14:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, patys kiniečiai žino, kad pas juos jau naujas virusas atsirado? Nes iš to, kaip švenčia Naujųjų sutikimą, tai nepanašu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų