Ketvirtoji socialdemokratų kandidatūra tiko prezidentei Atnaujinta 15.13

Prezidentė Dalia Grybauskaitė į naujai suformuotą Vyriausybę teisingumo ministre penktadienį paskyrė Mykolo Romerio universiteto profesorę Mildą Vainiutę.

7

M.Vainiutę į teisingumo ministres pasiūlė Socialdemokratų partija. Tai yra ne pirma socialdemokratų pasiūlyta kandidatė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prezidentės susitikimas su kandidate į teisingumo ministres

Socialdemokratų partija į teisingumo ministrus teikė eksparlamentaro Dariaus Petrošiaus kandidatūrą, bet šis ją atsiėmė, sulaukęs priekaištų dėl galimų sąsajų su prieštaringos reputacijos Tauragės verslininku Arūnu Pukeliu, pravarde Švinius. Po to „valstiečiams“ neįtiko Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadovas Julius Sabatauskas – kaip teigta, dėl amžiaus ir politikavimo.

Tuomet buvo pateikta socialdemokrato Juliaus Pagojaus kandidatūra, jį prezidentė jau buvo paskyrusi ministru naujojoje Vyriausybėje, tačiau savo kandidatūrą jis atsiėmė paaiškėjus, jog pernai gegužę politikas buvo sustabdytas prie vairo neblaivus ir apie tai nepranešė viešai.

M.Vainiutė yra dirbusi prezidento Valdo Adamkaus patarėja teisės klausimais, taip pat Prezidentūros kanceliarijoje dirbo konsultante prezidentės Dalios Grybauskaitės pirmosios kadencijos metu.

M.Vainiutė sakė penktadienį su prezidente aptarusi svarbiausius klausimus, kuriuos reikia spręsti ministerijos kuruojamose srityse, vienas jų – Kalėjimų departamento problemos. Pasak M.Vainiutės, svarbiausias šioje srityje yra infrastruktūros gerinimo klausimas.

 


Rašyti komentarą...
M
Mon rods
2016-12-09 11:40:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mon rods, homoseksualaų teisiniai klausimai šiandien nėr tiek svarbūs kaip teisingas ir nepaperkamas teismas Lietuvoj. Ar pensininkas ,nesuduriantis galo su galu ir dar valdžios nuskriaustas su atimtomis pensijomis, invalidas gali pasiekti teisingumą LR ?
Atsakyti
-1

v
vaizdelis toks, kad
2016-12-09 12:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas kam yra svarbiausia - tas tokias problemas ir ruosiasi is karto spresti, o korupcijos teisetvarkos bendruomeneje problema liks sekancios prezidentines kadencijos ir sekancio teisingumo ministro darbas
Atsakyti
0

R
R
2016-12-09 13:14:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia nera ko spresti, nes daugma Lietuvos yra pries. Nebent prezidente galvoja apie busima Europoni posta ir nori pasigerinti iskrypusiems ES politikams. Geriau ta prezidente iseitu i pensija...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų