Ketvirtadienis džiugins net 14 laipsnių šiluma, bet po nakties pavasario liks mažiau

Trečiadienį Lietuvoje buvo labai šilta, ore atsirado daug drėgmės ir pakibo rūkas. Artimiausią naktį vyraus apniukęs dangus, daug kur laikysis rūkas. Diena bus gana šviesi, lietaus nenumatoma, tačiau kaip ir naktį vietomis boluos rūkas.

Visą naktį į Lietuvą plauks šiltas oras iš pietvakarių, todėl visą naktį vyraus 4–6 laipsniai šilumos. Dieną temperatūra kils dar aukščiau, įdienojus vyraus 6–9, šalies vakaruose 9–11, palei sieną su Karaliaučiaus sritimi iki 13–14 laipsnių šilumos.

„Šilta bus ir artimiausiomis dienomis, todėl sniegas tirps, jo danga plonės. Dienomis, kai temperatūra aukštesnė, tirps sparčiau, naktimis lėčiau. Ir taip tirps tirps, kol sutirps. Žemėlapis rodo, kad šeštadienį jo liks tik vargani likučiai – Vilniaus apylinkėse  mažiau nei 2 centimetrai. Netrukus galėsime patikrinti.

Grįžkime prie rytojaus orų. Artimiausią parą vyraus debesuoti, kai kada su pragiedrėjimais orai. Dėl drėgmės pertekliaus ore daug kur boluos rūkas. Naktį atvės iki 4–6 laipsnių, dieną vyraus 7–9, pietvakariuose iki 12–14 laipsnių šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį ta rekordinė kaitra pasitrauks. Naktį vyraus 2–4, dieną 6–8 laipsniai šilumos. Kritulių nebus, bet naktį sklaidantis rūkui galima menka dulksna.

Šeštadienį kritulių irgi nebus. Pūs stiprokas vakarų, šiaurės vakarų vėjas, todėl ir rūko nebus. Naktį vyraus 1–3 šilumos, bet pragiedrėjus kai kur iki 1 laipsnio šalčio, todėl kai kur bus slidu dėl plikledžio. Dieną vyraus 6–8 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
A
AUDI
2021-02-24 23:42:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip dar norisi su quattro per sniega prasilėkti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų