Ketvirtadienio orai vers kelti klausimus: ar dar ilgai mėgausimės šiluma?

Trečiadienį Lietuvos dangų dengęs debesų sluoksnis buvo skylėtas, pro tarpus dažnai švietė saulė. Naktį orai nedaug tepasikeitė – debesuotumas buvo nemažas, tačiau patys debesys nestori, o dažnai ir su pragiedruliais. Lietaus iš jų nesulaukėme, tačiau vietomis subolavo rūkas. Spalio 24-ąją laukia graži rudens diena, todėl įdomu dėl Bobų vasaros likimo. Panašu, kad šilti orai ir savaitgalį.

Ketvirtadienį lietaus nenumatoma. Rūkas gana greitai pakils ir išsisklaidys, pamažu pradės sklaidytis ir debesys, pragiedruliai didės, saulė švies vis ilgiau, o lietaus tikimybė bus vis menkesnė ir menkesnė. Vėjas pasisuks iš pietryčių. Pūs vidutinio stiprumo. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių.

„Kitaip tariant, rytoj – dar viena graži šio rudens diena. Naktį bus debesuota su nedideliais pragiedruliais, dieną jų daugės. Lietaus tikimybė labai menka ir naktį, ir ypač šviesią dieną, tačiau naktį vietomis suboluos rūkas. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 2–4 laipsnių, kur bus giedriau, iki 3–8 laipsnių, kur debesų bus daugiau, dieną bus iki 14–15, pietuose – 16 šilumos", – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Gražūs, tik dar šiltesni orai bus penktadienį. Lietaus nebus, dieną šils iki 16–18 laipsnių, prie jūros apie 15. Tačiau šeštadienį jau pajusime skandinaviškojo ciklono įtaką: bus vėjuota, šiaurinėje šalies dalyje palis, naktį vyraus 7–9, dieną šils iki 14–16 laipsnių šilumos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų