Minint Baltijos valstybių parlamentinio bendradarbiavimo 15 metų sukaktį įteikti Baltijos Asamblėjos medaliai. Apdovanojimus gavo šie Lietuvos parlamentarai: Rima Baškienė, Donatas Jankauskas, Raimundas Palaitis, Bronius Pauža, Raimondas Šukys.

Baltijos Asamblėjos medalių įteikimo ceremonijos dalyvius pasveikino Baltijos Asamblėjos pirmininkas Valerijus Simulikas.
 
„Mes didžiuojamės turėdami Baltijos Asamblėjos medalį, kaip ypatingos garbės ženklą. Jį skiriame tiems, kurie ištikimai prisidėjo remdami Baltijos valstybių vienybę ir bendradarbiavimą. Baltijos Asamblėjos medalis įteikiamas už puikų darbą stiprinant Baltijos valstybių vienybę ir remiant jų bendradarbiavimą. Tik glaudžiai bendradarbiaudamos Baltijos valstybės sugebėjo atkurti nepriklausomybę, įstoti į Europos Sąjungą ir NATO, pasiekti ekonominės ir demokratinės pažangos. Tikiuosi, kad bendros Baltijos valstybių pastangos padės mums nustatyti mūsų šalių privalumus ir trūkumus ir užtikrinti pažangią Estijos, Latvijos ir Lietuvos raidą“, – pasakė Baltijos Asamblėjos vadovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų