Magistralėje "Via Baltica", netoli Ramygalos miestelio (Panevėžio r.) antradienio naktį tirštame rūke susidūrė 4 vilkikai. Vienas jų nulėkė nuo kelio, kitam buvo nuplėšta kabina. Tik laimingo atsitiktinumo dėka nė vienas žmogus nežuvo, rašo lrytas.lt.

Avarija įvyko pusę dviejų nakties. Nuo Panevėžio pusės važiuojantys automobiliai dėl priekyje vykstančių kelio remonto darbų ir tiršto rūko vos slinko į priekį. Latvijos piliečio vairuojamas vilkikas "DAF" lėtai judėjo. Paskui jį važiavęs vilkiko "Scania" vairuotojas lenkas nusprendė iš viso sustoti. Taip pat pasielgė už jo vilkiku "„Renault" važiavęs lietuvis.

Tuomet į jo sunkvežimio galą trenkėsi ta pačia kryptimi važiuojantis latvio vairuojamas vilkikas "Mercedes Benz".

Pastarojo vairuotojas avarines kolegos sunkvežimio šviesas pamatė, kai iki jų liko vos pora metrų. Jis pasuko vairą kairėn, tačiau dešiniuoju kabinos šonu vis tiek trenkėsi į "Renault" galą. Po smūgio 20 tonų gabenęs latvio sunkvežimis tapo nevaldomas, kirto kelią ir nulėkė į pievą.

"Mercedes Benz" važiavęs latvio bendradarbis liko gyvas tik todėl, kad avarijos metu miegojo kabinos poilsio zonoje. Vieta greta vairuotojo, kur įprastai sėdi keleivis, per avariją buvo visiškai suknežinta. Keleivis buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau medikai rimtų sužalojimų nerado, konstatavo tik sumušimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų