Šalčininkų rajone nuo pasieniečių bandęs pasprukti kontrabandininkas nesuvaldė automobilio „Subaru Legacy“, nulėkė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Sulamdytoje mašinoje pasieniečiai rado 35 dėžes cigarečių. Kai kurios jų buvo aptaškytos, įtariama, pabėgusio kontrabandininko krauju.

Ketvirtadienį Šalčininkų rajono keliu Tabariškės – Turgeliai vykę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės pareigūnai pastebėjo automobilį „Subaru Legacy“. Mašina dideliu greičiu priešais lėkė nuo sienos su Baltarusija į Lietuvos gilumą.

Prasilenkiant „Subaru Legacy“ salone pasieniečiai spėjo pamatyti sukrautas dėžes. VSAT pareigūnai apsisuko savo tarnybinį visureigį, įjungė garso bei šviesos signalus ir ėmė persekioti sparčiai tolstantį bėglį. Kartkartėmis labai dideliu greičiu pavojingai lekiantis automobilis dingdavo iš pasieniečių akiračio. Ties Šalčininkų rajono Mikniškių kaimu „Subaru Legacy“ vairuotojas nesuvaldė automobilio, įtariama, nuslydo į šalikelę ir kelis kartus vertėsi, kol vėl nusileido ant ratų.

REKLAMA

Prieš tai pasieniečiai savo visureigį turėjo kiek pristabdyti, nes turėjo vietiniu siauru keliu prasilenkti su dviem mokykliniais autobusais. Kai VSAT pareigūnai atskubėjo prie avariją patyrusios persekiotos mašinos, vairuotojo neberado. Manoma, kad jis pasislėpė netoliese esančiame miške.

„Subaru Legacy“ salone ir bagažinėje pasieniečiai rado 35 dėžes, iš viso 17 500 pakelių, cigarečių „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis. Kai kurios rūkalų dėžės buvo aptiškusios krauju, todėl įtariama, kad mašinoje buvęs asmuo jai verčiantis galėjo patirti sužeidimų.

Toks krovinys, įskaičiavus visus privalomus Lietuvoje mokėti mokesčius, kainuotų beveik 130 tūkst. litų. „Subaru Legacy“ ir juo gabentas kontrabandinis krovinys pristatyti į Vilniaus rinktinę. Šio VSAT padalinio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl akcizinių prekių gabenimo. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

 


Rašyti komentarą...
P
PP
2013-09-13 15:27:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ,kad toks vaikymasis nesibaigė tragiškai. Yra ir žmoniškesnių ,saugesnių būdų kaip sulaikyt pažeidėjus bet... Lietuvoj ta cigarečių kontrabanda kaip GEGUTĖS PASAKA...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų