REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kelininkai siunčia įspėjimą vairuotojams: eismo sąlygos nepavydėtinos

atnaujinta 14:00 val.

Kelininkai perspėja, kad šalies keliuose yra slidžių ruožų. 

Kelininkai perspėja, kad šalies keliuose yra slidžių ruožų. 

REKLAMA

Eismo informacijos centro 13 val. duomenimis, vakarų, šiaurės vakarų ir rytų Lietuvoje bei Vilkaviškio rajone magistraliniai keliai šlapi, vietomis, krašto ir intensyviausi rajoniniai keliai daug kur provėžoti, padengti pažliugusio sniego sluoksniu. Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios, drėgnos, vietomis provėžotos.

Mažesnio eismo intensyvumo krašto ir rajoniniai keliai visoje šalyje provėžoti, slidūs, padengti prispausto, daug kur padengti iki 10 centimetrų pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu.

Pranešama, kad šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje sninga, vietomis pusto, tik pietų Lietuvoje ir Kauno apskrityje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų