Rašyti komentarą...
jeigu Lietuvos policijos profesinės sąjungos vadovė roma katinienė ir kiti į ją panašūs priešinasi lino pernavo paskyrimui į stt vadovus, reiškia - jis ir yra pats tinkamiausias kandidatas.
Lietuvos policijos profesinės sąjungos vadovė roma katinienė - šlapia višta ne savo vietoj esanti! šiai vištai turbūt nėra žinoma, jog policija - ne UAB'as, tai ne pelno siekianti organizacija - korumpuotų "pareigūnų" tarnybinio piktnaudžiavimo, kyšių lupikavimo ir turto prievartavimo orgijos korumpuotiems policininkams, prokurorams ir teisėjams (bei politikams) Konstitucijoje nėra garantuotos ... ale, norėtūsi taip ir toliau, ar ne ... ?
Ar jis kada elgėsi adekvačiai ?
Manau reikia keisti STT pavadinimą,pervadinti PUT(politinių užsakymų tarnyba),aukšti įtakingi veikėjai čia atrodo gali užsakyti “suvalgyti”nepatinkamą žmogų,žmogaus teisių LT nepaisoma.
Nausėda turi atidirbinėti savo rėmėjams. Nes kas jam garantavo šias pareigas, kas padėjo laimėti rinkimus, tas reikalauja, kad prezidentas jiems būtų ištikimas ir padėtų pakliuvus į bėda. Tad gana STT direktoriu, jau prispaudė Matijošaičio uodegą, pagavo kyšių ėmima Kauno miesto savivaldybėje, iškėlė baudžiama bylą, kurioje yra kaltinamas ir pats Matijošaitis. Tad nebūkime visiški bepročiai ir negalvokime, kad Matijošaitis turėtų dovanoti tokia STT direktoriaus klaidą. Juk pačio Matijošaičio statytiniai dirba prezindetūroje, nes kaip kitaip, jei prezidentas jo remiamas asmuo, tai prezidento pavaldiniai ir patarėjai turi būti MAtijošaičio aplinkos asmenys. Todėl ir tokia prezidento pozicija. Ir nieko čia stebėtino ar keisto, tokia ta mūsų valdžia, kuri turi kažkam tarnauti, kažkam atidirbinėti už tai, kad esi tame poste. Nereikia tikėtis, kad kažkam rūpi teisingumas, kažkam rūpi eiliniai Lietuvos žmonės. Bet blogiausia tai, kai baigsis prezidento kandidatūra ir teks rinkti kitą, ką reikės rinkti, jei visi žinomi asmenys jau yra prisidirbe. Nebet Igną Vėgilę, kurio beveik niekas nežino ir kuris bijo kažką pasakyti ar kažką daryti, kad neatsidurtų už grotų prie tokios valdžios.
Prezidentas skiria. Kodėl būtinai siūlyti buvusį jei galima rasti kitų ne blogesnių?
@xxL Jau dešimtmečiais ta pati tvarka. Į tokius postus skiriami savi žmonės, nes apsaugo nuo teisinės atsakomybės. Į visus tokius postus turėtų būti skelbiami konkursai
Nenustebčiau jei paaiškėtų, kad Nausėda 2% nuo GPM skiria Naisių trolių fermai.
Linksniuojame be galo tas pačias pavardes ir tuos pačius asmenis. Taip neabejotinai, kad jie yra kalti dėl to, ką šiandiena turime. Taip niekas neabejoja Karbauskio ir kitų tokių kaip Matijošaitis ar Nausėda nuopelnais Lietuvos tautos žlugdymo ir engimo politikoje. Taip šies asmenys tikrai nėra tinkami eiti šias pareigas ir visi yra kažkuo susieti ir turi bendrų tikslų. Taip nielkas neabejoja, kad Matijošaičio žmonės sėdi prezidentūroje, seime ir kai kuriose ministerijose, ar valstybės tarnybose. Tad kažką pakeisti tokioje švogerių ir tarpusavyje glaudžiais nusikalstamais ryšiais susietų asmenų valdomoje valstybėje tikrai eilinis lietuvis negali. Čia viskas sprendžiama uždarame bendraminčių, bendrapartiečių ir bendražygių ratelyje. Čia nusprendžiama kas užims aukščiausias šalies valdymo pareigas ir nebūkite naivūs, kad kas nors įsileis svetimą asmenį, kad pridirbtų nesąmonių ir pradėtų kelti baudžiamasias bylas šalies vadovams. To nebuvo ir nebus. Tad kad ir ką komentuotumėte, kad ir kokius ryšius nenurodytumėte su buvusios tarybų sąjungos jėgos struktūromis, vis vien niekas tuo nesidomi, nes ir taip aišku, kad sąžiningu darbu niekas milijonieriumi netapo ir netaps. Tad turėjo darbuotis tiek KGB, NKVD ar milicijoje, kad galėtų prieiti ir vogti. Šiuos asmenis atvede į politiką ar jiems garantave aukštus postus žmonės yra tikrai nusikalte prieš tautą. O ir dabar matome, kad jie toliau vykdo nusikalstamą veiklą ir tai daro nesislėbdami ar kažko bijodami, nes žino, kad visur sėdi savi ir vienas kitą pridengs, pagelbės, ištrauks iš bėdos. Tad per rinkimus reikia galvoti už ką balsuojame, o ne dabar lieti savo įtūžį.
Naisių revoliucionierių štabas gavo naują zadaniją iš Kremliaus. Dabar Naisių troliams "пятиминутка". Instruktažą praveda FSB instruktorius R.Karbauskis.
Ale konservata kad suaktyvėjusi! Bijo nepriklausomo STT vadovo paskyrimo. Teisingai, yra ko bijoti, nes jei rimtai konservus pakratytų pradėtų viens po kito lįsti kriminalai. O jų yra begalės...
@Ve Čia kaip tik pastoviai aktyvi kremliaus vata, ypač per rinkimus kiek purvo pilta, bet Zuokovatos taip ir neišrinko :D

Skaitomiausios naujienos
Į viršų