Kauno rajono savivaldybėje – korupciniai įtarinėjimai

Kauno rajono savivaldybės opozicija reiškia nepasitikėjimą korupcijos byloje įtariamiems pirmajam mero pavaduotojui Kęstučiui Povilaičiui ir administracijos direktoriui Ričardui Pudževeliui.

„Mes, opozicijoje dirbantys tarybos nariai, esame giliai susirūpinę dėl padėties Kauno rajono savivaldybėje, kuomet aukščiausias pareigas einantiems administracijos darbuotojams ir politikams pareikšti įtarimai padarius itin sunkius, korupcinio pobūdžio nusikaltimus, – rašoma devynių tarybos narių pasirašytame pareiškime. – Reaguodami į susiklosčiusią situaciją reiškiame nepasitikėjimą pirmuoju mero pavaduotoju Kęstučiu Povilaičiu ir administracijos direktoriumi Ričardu Pudževeliu.“

Jie taip pat ragina politinę atsakomybę dėl savo komandos narių prisiimti Kauno rajono merą Valerijų Makūną. Tiek meras, tiek įtariamieji korupcija priklauso Socialdemokratų partijai, tačiau sulaukę įtarimų, K.Povilaitis ir R.Pudževelis narystę sustabdė. V.Makūnas šioje byloje buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas ir taip pat sustabdė narystę partijoje.

REKLAMA

Teisėsauga įtaria, kad R.Pudževelis susitarė su verslininku, kad įmonės lėšomis bus suremontuotas jo namas, o apskaitoje bus nurodyta, kad medžiagos panaudotos renovuojant savivaldybei priklausančias šilumos katilines. Pareigūnai tiria įtarimus dėl kyšininkavimo, papirkimo bei piktnaudžiavimo. Byloje iš viso yra vienuolika įtariamųjų – privačių bendrovių darbuotojų, taip pat administracijos direktoriaus žmona.

Kad interpeliacijos klausimas būtų svarstomas, jį turi palaikyti trečdalis tarybos narių. Todėl devynių opozicijos atstovų palaikymo 27 narius turinčioje taryboje pakanka, kad klausimas būtų nagrinėjamas kitame posėdyje.

Kauno rajono savivaldybės taryboje dirba 15 socialdemokratų, du „darbiečiai“, trys liberalai, penki konservatoriai ir du „valstiečiai“. Interpeliaciją palaiko liberalų ir konservatorių frakcijos bei vienas „valstiečių“ atstovas.


Rašyti komentarą...
P
PP
2016-12-16 17:41:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vietinė savivaldybių valdžia nekontroliuoja savo blogiukų- kyšininkų, o centrinė valdžia pereinamuoju(valdžios perdavimo) laikotarpiu nesitvarko. Manau ,Skvenelis jau apšilo kojas,dauguma ministrų nepartiniai ,taigi prasidės senų partinių korumpuotų" perdylų" baudimas ir šlavimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų