Kaune sustabdytas automobilis pareigūnus „atvedė“ į „pilstuko“ sandėlį Jonavoje

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai sausio 13 d. Kauno apylinkėse sulaikė įtartiną automobilį, kuriame aptiko cigarečių kontrabandą. Tirdami pažeidimą pareigūnai netrukus atliko kratą ir automobilio savininko nuomojamame garaže Jonavoje, kur rado ne tik nelegalių rūkalų, bet ir beveik 600 butelių, kaip įtariama, falsifikuotos degtinės.

Apie 21 val. prie įvažiavimo į Kauną, Ateities plente, muitinės pareigūnai vykdė sustiprintą autotransporto kontrolę. Jos metu patikrinimui buvo sustabdytas ir automobilis „Peugeot 806“. Pareigūnams sukėlė įtarimų lėtai važiavusi, stipriai nusėdusi, tamsintais langais mašina, kuria tevažiavo vienas žmogus.

Vairuotojas, Jonavos gyventojas I. M. muitininkams iš karto prisipažino vežąs 11 dėžių (5500 pakelių) baltarusiškų kontrabandinių cigarečių „Fest“. Muitinės kriminalistai dar tą patį vakarą patikrino vyriškio nuomojamą garažą Jonavoje. Ten pareigūnai rado dar 3030 pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“, o taip pat 588 butelių (0,7 l talpos) vadinamojo „pilstuko“. Nors ant butelių buvo užklijuotos etiketės „Selskaja vodka“ ar „Kabančik vodka“, jie nebuvo pažymėti jokiais akcizo ženklais.

Bendra rastų kontrabandinių cigarečių ir nelegalaus alkoholio vertė – 83 790 Lt. MKT Kauno skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų