Kaune policija išsivežė girtą, konservatorių deleguotą rinkimų stebėtoją

Antradienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija, apie išankstinio balsavimo vietoje dirbusį neblaivų rinkimų stebėtoją. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) deleguotam rinkimų stebėtojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

„Kaune, Kęstučio g. 1, rinkimuose apie 15 val. su policija buvo išvežtas rinkimu stebėtojas. Vyras buvo girtas“, – pranešė skaitytojas.

Šį faktą naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) atstovė spaudai Indrė Ramanavičienė. „VRK yra gavusi duomenų, kad Kaune, išankstinio balsavimo vietoje – Kęstučio gatvėje 1, buvo užfiksuotas atvejis, kai rinkimų stebėtojas, deleguotas konservatorių, buvo neblaivus“, – teigė atstovė.

Pasak I. Ramanavičienės, rinkimų komisijų nariai į išankstinio balsavimo vietą iškvietė policijos pareigūnus, rinkimų stebėtojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,27 prom.

Pasidomėjus, kas gresia nusižengusiam rinkimų stebėtojui, I. Ramanavičienė nurodė, kad VRK yra atsakinga už tvarką rinkimų vietose, įspėjimą ar baudą konservatorių deleguotam rinkimų stebėtojui skirs policijos pareigūnai.

Kaip naujienų portalui nurodė Kauno apskrities vyriausiausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, spalio 20 dieną apie 14.44 val. iš rinkimų komisijos narės buvo sulaukta pranešimo apie galimai neblaivų vieną iš rinkimų stebėtojų Kaune, Kęstučio g. esančioje rinkimų apygardoje.

„Vyrui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,27 prom., apie tai informuota rinkimų komisijos pirmininkė“, – pridūrė O. Vaitkevičienė.

Šaltinis: www.kaunas.kasvyksta.lt


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2020-10-21 13:08:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda konservatoriams.
Atsakyti
0

A
Aneta
2020-10-21 10:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per daug įpylė koncervatoriai žmogeliui, dabar tegul pagirių perka
Atsakyti
0

K
Kaunietė
2020-10-21 19:41:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tą patį rašėte ir valstiečiams,kai Balsys pripūtė 2.5 promilės,sėdo į mašiną ir per visą Vilnių nuvažiavo namo?Konservatoriai vieninteliai kurie išmeta girtuoklius, Juk ir Balsys ir Puteikis ir Vareikis , tai buvę konservatoriai,išmesti už alkoholį, bet priglausti valstiečių, ir jiems negėda.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų