Kaukės neišgelbėjo: net 11 asmenų pareikšti įtarimai dėl išpuolio Tauragės rajone

Dėl liepos pradžioje įvykdyto išpuolio Tauragės rajone, Sartininkų kaime, per kurį buvo sužaloti 3 žmonės, įtarimai iš viso pareikšti 11 asmenų.

„Visiems yra pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, skirti rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, kai kurie policijos pareigūnams buvo žinomi ir anksčiau dėl chuliganizmo, narkotikų“, – BNS pasakojo Tauragės apskrities policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė.

Išpuolio motyvu tapo asmenų konfliktas šventėje, kitą dieną asmenys atvyko „aiškintis“ į Sartininkus.

Liepos pradžioje gausios policijos pajėgos Tauragės rajone ieškojo ir vėliau nustatė įtariamuosius trijų vyrų sužalojimu.

Naujienų portalas tv3.lt liepos pradžioje rašė apie socialiniame tinkle „Facebook“ paviešintą vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas smurtas Tauragės rajone esančiame Sartininkų kaime.

Vaizdo įraše matyti, kaip grupė kaukėmis ir marškinėliais veidus prisidengusių asmenų užpuola tris pavėsinėje sėdinčius vyrus.

Vienas iš užpuolikų galimai su savimi turėjo šaunamąjį ginklą. Šį smurtinį išpuolį tiria vietos policijos pareigūnai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tauragės rajone 15 kaukėtų asmenų užpuolė ir sumušė tris vyrus

Smurtas dienos metu

Vaizdo įrašas buvo išplatintas kaimo bendruomenės „Sartupietis“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat paliktas toks prierašas:

„Prieš porą metų turėjome siaubo naktį, dėl tyčinių gaisrų, o šiandien išaušo siaubo diena. Vidury baltos dienos po kaimą lakstė gauja, galimai ginkluotų, kaukėtų jaunuolių.

Ačiū Dievui, o labiausiai rajono valdžiai, kad po gaisrų kaime buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios ir užfiksavo gaujos siautėjimą.

3 automobiliais atvyko apie 15 žmonių, mašinas paliko nuošalioje gatvėje ir pasileido per kaimą, o atbėgę iki pavėsinės sumušė ten sėdėjusius 3 žmones.

Gerai, kad yra pilietiškų žmonių, kurie iškvietė policiją ir medikus. Tik kiek apmaudu, kad policijai labiau rūpėjo išsiaiškinti ar nukentėję asmenys yra neblaivūs nei operatyviai reaguoti į galimai ginkluotus nusikaltėlius.

Peržiūrėjus kamerų įrašus, matosi, kaip vienas iš gaujos narių užtaisinėja rankose laikoma pistoletą. Nusprendėme paviešinti, nes jaučiamės labai nesaugūs.“

Šios bendruomenės pirmininkas Saulius Musvydas naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad nukentėjo vietos gyventojai:

„Nukentėjo vietiniai žmonės. O smurtautojai iš kažkur atvyko. Sunku pasakyti, kodėl jie įsiveržė į mūsų kaimą. Buvo atvažiavusi policija. Bet jų elgesys pasirodė keistas. Jie neskubėjo ieškoti užpuolikų, o pradėjo tikrinti sumuštų vyrų blaivumą.

Tarsi aktualiau buvo, kas ir kur gėrė. Sakėme jiems, kad ne čia esmė. Tikrai keistai reagavo policija. Žmonės skambino 112, kai pamatė, kad grupė kaukėtų asmenų bėga per kaimą. Bet išgirdo klausimą, ar jie ką nors padarė?“

Anot S. Musvydo, vieni užpuolikai buvo su profesionaliomis kaukėmis, kiti ant galvos užsirišę marškinėlius: „Vienas net ginklą taisėsi. Žinoma, neaišku, koks tas ginklas. Apmaudu, kad nebėra seniūnijose įgaliotinių, todėl  ryšys tarp žmonių ir policijos nutrūkęs.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų