Karštis sugrįš – kai kur kaitins ir 26 laipsnių šiluma

Artimiausiomis dienomis bus itin drėgna – sinoptikai sako, kad daugelyje Lietuvos vietų sulauksime smarkaus lietaus, perkūnijos. Artėjant savaitgaliui, orai kasdien vis labiau gerės.

Lietuvoje šiandien daug kur lijo, dažnai ir ne po kartą. Šį vakarą žemų debesų apklotas sklaidytis neskubės, pragiedruliai bus nedideli. Kai kur palis, bet dažniausiai ir trumpai, ir negausiai. Paryčiais gausiau pradės lyti šalies šiaurėje. Pūs gūsingas pietvakarių vėjas.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

Penktadienį ryte gana smarkiai lis šalies šiaurėje, vėliau lietaus debesys patrauks į pietus, pietryčius. Vėliausiai, tai yra jau pavakare, pradės lyti smėlėtosios Dzūkijos šiluose. Gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas išliks.

Kitaip tariant, orai malonūs tikrai nebus. Naktis debesuota, vėjuota, tačiau palis tik kai kur, trumpai ir mažai. Ryto valandomis gausiau pradės lyti šalies šiaurėje, vėliau lietus išplis tolyn į pietus ir iki vakaro pasirodys visur. Naktį prasidėjęs, gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas sustiprės dar labiau. Oras naktį atvės iki 13–15 laipsnių, dieną šils iki 17–19 laipsnių, kai kur bus dar mažiau.

Šeštadienio naktį palis vietomis ir nedaug, dienomis daug kur, kai kada smarkiai, su perkūnija. Visgi labiausiai lietus tikėtinas rytinėje šalies pusėje, o vakarinė gali apsieiti ir be jo. Naktį atvės iki 12–14, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 21–23 laipsnių šilumos.

Sekmadienį numatomi ramūs ir gražūs orai, lietaus tikimybė nedidelė. Paryčiais vyraus 12–14 laipsnių, dieną šils iki 22–24, pietryčiuose iki 26 laipsnių šilumos.

(69 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasaros pramogos

Ką gi, rytoj galėsime save guosti mintimi, kad poryt orai bus jau geresni.

Tuo metu orai Europoje yra ir bus dvejopi. Pietuose jie ramūs, labai šilti, čia vyrauja giedras dangus. Šiaurėje karaliauja nešilti debesuoti ir vėjuoti ciklonai. Orus Lietuvoje šiandien lėmęs ciklonas šiek tiek pasislinks į rytus, bet, atrodo, tarsi tik tam, kad nukreiptų mūsų link vėsų orą iš šiaurės. Lietaus irgi bus.

Pietuose labai karšta – Romoje rytoj saulė ir 38, Barselonoje 30 karščio. Paryžių kepins 37 laipsnių kaitra, net Londone bus 31 laipsnis. Berlyne ne taip karšta – tik 26, Varšuvoje 23 laipsniai. Į rytus nuo Baltijos ir 20 daug kur nebus, vietomis lis nemalonus šaltas lietus.


Rašyti komentarą...
R
RO
2020-07-31 10:38:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
26 čia karštis?Ar tas rašinėlio autorius adekvatus?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų