Rašyti komentarą...
Padavė sako Užimtumo tarnybai kompensacijai visiems savo darbuotojams
Balso ant rinkėjų,gali mokyti savo greta ,niancink naujagimį,neapgaudinek rinkėjų besarmati
pazurekt kaip jis graziai sypsosi tikras aligarkas
Opozicija taip elgėsi jau ketvirtį amžiaus-kuo blogiau Lietuvai,jos piliečiams, tuo didesnė tikimybė,jog rinkėjai juos sugrąžins prie lovio.
konservatoriai uzsiima destrukcijomis,gal po rinkimu nebematysime juos daugiau,ir liberalus,kurie dabar bando keisti darbo kodeksa,iteisinti visiska vergija........tegul nesistebi,kai lietuviai vel islakstys i uzsienius,nes cia pragyventi neimanoma bus......
vel pragydo intrigu meistras ir purvo pilstytojas tikrai slykstus tipas
Pasižiūrėjus seimo darbą mintis viena, kam tie seimo posėdžiai ? jei pvz. konservatoriai principingai laikosi savo nuomonės nors supranta kad yra neteisūs. Susirinkti seimas galėtų tik balsuojant, taip dingtų bereikalingos diskusijos.
Lietuvoje visko daug: partijų, asociacijų, nevyriausybinių organizacijų, balandžių ir erkių. Toks voratinklis su daug musių, į kurį įsivėlęs kiekvienas Lietuvos gyventojas, vadinasi Lietuvos valstybe - nepriklausoma demokratine respublika. Lietuvoje senai nebėra tokių socialinių sluoksniu (klasių), kuriuos atstovauja partinės grupuotės, besipešančios dėl valstybinio turto prichvatizavimo. Valdantysis valstietis Karbauskis ar TS- LKD Lansbergis, kas jie, musės,kontroliuojamos rinkėjų, ir niekas daugiau.Dirbančios savo reitingams, o ne rinkėjų, kurių dauguma - biudžetininkai ir dirba viešajame sektoriuje interesams. Todėl apie kokią demokratiją ir demokratiškus rinkimus Lietuvoje galima kalbėti, kai valstybės aparate dirba 80 procentų dirbančios visuomenės. Ir kokį produktą ji sukuria kilnodama ir vėdindama įstatymus?
šlykštesnio tipo dar nebuvo ...
Į viršų