REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ministrų kabinetas trečiadienį patikslino karantino sąlygas Lietuvoje, taip užkamšydami landas, susijusias su pramogų, sporto ir laisvalaikio paslaugų teikimu.

Ministrų kabinetas trečiadienį patikslino karantino sąlygas Lietuvoje, taip užkamšydami landas, susijusias su pramogų, sporto ir laisvalaikio paslaugų teikimu.

REKLAMA

Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, aiškiau apibrėžtos laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugas, kurioms yra taikomi apribojimai karantino metu.

„Kadangi situacija, nors ir stabilizuojasi, bet išlieka sudėtinga, kol kas nesiūlome nieko švelninti. Siūlome vieną patikslinimą. Kilo neaiškumų dėl tam tikrų paslaugų priskyrimo pramogų ir laisvalaikio, sporto paslaugoms. <...> Buvo tokių situacijų, kai matėme, kad nustatytomis tvarkomis buvo piktnaudžiaujama“, – Vyriausybės posėdyje trečiadienį kalbėjo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Kadangi kyla neaiškumų dėl tam tikrų paslaugų priskyrimo laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugoms, atitinkamai išplečiamas paslaugų ratas, nustatant, kad draudžiama teikti laisvalaikio, sporto įrenginių eksploatavimo, sporto klubų, kūno rengybos centrų, pramogų, poilsio, baseinų, pirčių, diskotekų, šokių salių, kino teatrų ir kino klubų paslaugas“, – rašoma nutarime.

REKLAMA
REKLAMA

Draudimas galios ir fiziniams, ir juridiniams asmenims.

Taip pat nutarimu draudžiamas laisvalaikio paslaugų, pramogų, sporto įstaigų ir laisvalaikio paslaugoms teikti skirtų patalpų lankymas, fizinis lankytojų aptarnavimas ir šių įstaigų nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdomų patalpų nuoma, subnuoma ar panauda, skirta privatiems renginiams, šventėms ar kitiems susibūrimams organizuoti.

REKLAMA

Tiesa, lieka iki šiol galiojusi išimtis daliai sportinės veiklos.

„Išskyrus aukšto meistriškumo sporto pratybas, individualius fizinio aktyvumo užsiėmimus, teikiamus fizinio aktyvumo ar sporto specialisto, instruktoriaus ar fizinio aktyvumo ar sporto specialisto paslaugų teikėjo, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas“, – rašoma nutarime.

REKLAMA
REKLAMA

Karantinas Lietuvoje galioja iki lapkričio 29-osios. Dėl karantino pratęsimo ministrų kabinetas turėtų apsispręsti kitą savaitę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų