Karantinas švelnėja, tačiau tik 2 dienoms

Vyriausybė antradienį galiausiai pritarė pasiūlymui neberiboti dalyvių skaičiaus atviruose renginiuose per Jonines. Taip pat nuspręsta tomis dienomis atsisakyti reikalavimo įsigyti bilietus elektroniniu būdu. Kaukių dėvėjimas išliks privalomas.

Ministrų kabinetas nusprendė per Jonines panaikinti reikalavimą atvirose erdvėse organizuojamus renginius stebėti tik iš sėdimų vietų.

„Tai yra tik dviejų dienų pakeitimas, nes dėl bendresnių pakeitimų ministerijos ateis į Vyriausybę po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio“, – posėdyje antradienio rytą sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

Anksčiau siūlyta panaikinti draudimą prekiauti maistu ir gėrimais ir teikti kitas paslaugas renginių vietose, tačiau ministrų kabinetas šį pasiūlymą išbraukė.

Taip pat nuspręsta nustatyti, kad 2021 m. birželio 23–24 d. atvirose erdvėse organizuojamiems renginiams netaikomas reikalavimas užtikrinti išankstinį bilietų platinimą elektroniniu būdu.


Rašyti komentarą...
L
Lai
2021-06-22 08:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susikiša tas dvi dienas į rudasias
Atsakyti
-3

A
As
2021-06-22 09:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu va ka reiskia karsciai! Seimunam smegeneles perkaito
Atsakyti
-2

B
Baubas
2021-06-22 09:26:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi renginius galetu gi atlaisvinti pilnai ,,o maitinimas su vakszervaites skiepu pasu kavinese . Aisku visa vasara kompensuoti ismokas iki spaliniu , bet tie avinai nori viska drausti ir tiek , neini skiepytis niekur ir neik ir jokiu bespredelu . Nors Joninems alaus atsivesint.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų