Karantiną švelninti siūlo dar iki galimybių paso: nori, kad veiktų kavinės, galėtų bendrauti šeimos Papildyta 12 val.

Aiškėja, kaip atrodys Lietuvoje planuojamas galimybių pasas. Siūloma, kad dar iki sukuriant šį dokumentą, šalyje būtų švelninamas karantinas ir atveriama dalis veiklų.

Anot Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, galimybių pasas suteiks galimybę veikti karantino apribotiems verslams ir veikloms, žmonės galės naudotis šiomis paslaugomis.

Ministerija Vyriausybei siūlo tris karantino valdymo etapus: pirmiausiai atverti dalį veiklų iki galimybių paso, tuomet naudoti galimybių pasą iki masinės vakcinacijos ir galiausiai susieti lietuvišką galimybių pasą su Europos Sąjungos Skaitmeniniu žaliuoju sertifikatu.

Iki pradės veikti galimybių pasas, siūloma, kad galėtų veikti maitinimas lauke, prekyba, nedideli renginiai lauke ir viduje, kino teatrai, sporto klubai, asmeniniai kontaktai ir šeimos šventės.

Tuo metu galimybių pasas leistų švelninti karantiną, kad maitinimo paslaugos vykdytų veiklą ir viduje, viduje ir lauke vyktų didesnės apimties renginiai, sporto klubai ir laisvalaikio veiklos viduje priimtų didesnį kiekį žmonių, asmeninės šventės galėtų būti rengiamos, jei jose dalyvauja ne daugiau nei du namų ūkiai.

Anot ministerijos, šis dokumentas užtikrintų, kad asmuo yra pasiskiepijęs nuo COVID-19, arba persirgęs ir turintis imunitetą, arba turintis neigiamą COVID-19 testo atsakymą.

Portalas tv3.lt jau aprašė, kaip konkrečiai atrodys ne tik nacionalinis, bet ir Europos Sąjungos galimybių pasas.


Rašyti komentarą...
N
Neaišku
2021-04-14 12:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip elgsis su tais kurie sveiki,kurie savim rūpinasi ir neserga,turi stipru imuniteta,tai tie sveiki žmonės bus diskriminuojami?,aš suorantu kurie serga,perserga,tai gal 5as pasas ir reikalingas,bet tie kurie neserga niekuom,kaip bus elgemasi su tais?
Atsakyti
-1

n
nu va
2021-04-14 12:08:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
o netikėjom sąmokslo teorijom kai prieš pora metų tai sakė,valdžia gulė kryžiumi kad atseit to niekada nebus blokavo tuos kurie tokius video rodė,o pasirodo viską sakė teisingai,tie pasai jau rodo kad valdžios projektuose buvo keli metai numatyti dar prieš virusą ir tam numatytos lėšos,sekantis žingsnis laukia čipizacija ir robotizacija ir skaitmeninis žmonių valdymas.JAV jau toks projektas sukurtas oficialiai,atseit numatys čipas ir perspės kada žmogus susirgs virusu jau iš anksto,tik laiko klausimas kada tai prades taikyt ,bet manau greit
Atsakyti
-4

J
Jonas
2021-04-14 12:20:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galimybių pasas galėtų būti, tačiau tada turi būti ir laisvai prieinama vakcina ir skiepijimasis. Dabar tai būtų didelė diskriminacija.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų