Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
mes daug ko neturim, turim ištroškusią pinigų valdininkų ir pensininkų armiją, va tą tai turime
1.Grėsmingai čia parašyta: " dvi kaimyninės valstybės, viena labai didelė ir potencialiai turtinga, kita labai maža ir kol kas smarkiai neturtinga...". Be naftos, dujų, plieno, aukso... ---------------
2.Tuo tarpu kitas autorius* Delfyje nurodo esminę neturtingumo priežastį: "Taigi visiems tapo akivaizdu, kad Lietuva tebėra santykinai neturtingas kraštas. Vien tik geri įstatymai, demokratinė sąranga ir institucijos nesukuria klestėjimo. Kuriant tvarią ekonomiką, visuomenės gerovę, kaip bebūtų paradoksalu, be išplėtoto verslo, gamybos daug ką lemia n e f o r m a l i o s taisyklės, piliečių elgsena, išsiugdytos vertybės."
3.Kaip išbrįsti Lietuvai iš neturto? Kokias nepolitines NOVACIJAS pasiūlysite, ponai akademikai, kad išspręsti esminę problemą - pataisyti FORMALIAS taisykles lietuviams ir lietuvėms?

---
*)K.Petrauskis. Ekonomiką lemia ir vertybės
Kęstutis Petrauskis, „Valstiečių laikraštis“
2009 rugpjūčio mėn. 19 d. 09:58
Prezidentė priminė ministrui, kad tas turi dirbti savo darbą. Ministras priminė direktoriui, kad tas turi dirbti savo darbą. Aukšti svarbūs ponai, fsck, kad man tokį darbą.
Akivaizdu, kad už Adamkų naujoji prezidentė 1000 kartų geresnė.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų