REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kol gydytojai toliau kovoja dėl Lietuvos liaudies partijos pirmininkės, profesorės Kazimieros Prunskienės gyvybės, artimieji gyvena viltimi ir tikėjimu, kad ji pasveiks.

REKLAMA
REKLAMA

Po patirto insulto šiuo metu Respublikinės greitosios pagalbos ligoninėje gydomai garsiai politikei K. Prunskienei vis dar taikoma intensyvi priežiūra.

REKLAMA

„Rytą kalbėjomės su medikais, jie mums suteikė vilties. Jie patikino, kad, palyginti su vakar diena, mamos būklė nežymiai pagerėjo. Aišku, ji dar gan sunki, bet jau yra gerų ženklų. Po operacijos ji vis dar miego būsenos, ir tai truks dar keletą dienų. Taip ir turi būti, panašiais atvejais tai daroma. Po gydytojų žodžių mums pagaliau pašviesėjo“, – portalui Balsas.lt sakė vyriausioji politikės duktė Rasa Vaitkienė.

REKLAMA
REKLAMA

K. Prunskienės duktė įsitikinusi, kad mamai pavyks įveikti ir šį likimo išbandymą. „Žinant, kokia ji yra dvasiškai stipri, mes įsitikinę, kad ji sugebės susidoroti su liga.“

Politikės artimieji neprašo medikų prognozuoti ateities. „Mūsų šeimai jau du kartus teko patirti panašius išbandymus: insultas buvo ištikęs ir mano močiutę, ir gyvenimo draugą. Žinau, kad tokiu atveju klausti, kas bus toliau yra beprasmiška. Gydytojai negali į tą klausimą atsakyti, nes kiekvienas atvejis yra individualus. Žmogaus rezervai yra dideli, daug kas priklauso nuo jo valios tvirtybės. Jei žmogus praranda viltį ir nenori kabintis į gyvenimą, tai niekas to už jį patį nepadarys. Bet mūsų mama yra kovotoja“, – kalbėjo politikės duktė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Balsuoti atvyksta Lietuvos liaudies partijos lyderė Kazimiera Prunskienė (Balsas.lt/Donato Petkevičiausnuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Balsuoti atvyksta Lietuvos liaudies partijos lyderė Kazimiera Prunskienė (Balsas.lt/Donato Petkevičiausnuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

R. Vaitkienė šiltai atsiliepė apie mamą gydančius medikus. Pasak jos, visas medikų personalas padarė viską ką galėjo. „Ir greitoji pagalba greitai atvyko, ir priėmime medikai greitai suteikė pagalbą. Akivaizdu, kad jie taip greitai sukosi ne dėl to, kad kažkokiam žinomesniam žmogui prireikė pagalbos. Juk niekas iš anksto nepranešė, ką atveža. Mums labai pasisekė, kad buvo suteikta pagalba, imtasi visų priemonių, kokių tuo metu reikėjo. Esame dėkingi ir Santariškių klinikų, ir Vilniaus greitosios pagalbos ligonės personalui. Gydytojų kompetencija yra labai svarbi, bet nemažiau svarbus ir žmogiškasis požiūris. Jaučiame šilumą, žmogiškumą iš visų tų, kurie jau padarė didelį darbą, ir tų, kurie šiuo metu būna šalia mamos“, – sakė ji.

Ne mažiau R. Vaitkienė dėkinga Lietuvos žmonėms už atjautą ir palaikymą. Pasak jos, žmonės nuolat skambina, rašo, linki tvirtybės, siūlo visokeriopą pagalbą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų